Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

Jak to działa

Wystarczy 5 minut ...

... lub godzina w miesiącu

a dla pasjonatów 5 godzin

Kto używa portalu?

... i jak zacząć korzystać?

Nasze wsparcie

Bezpłatne szkolenia online

Infolinia, dyżur telefoniczny

Zamówienia

Abonamenty

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia online

Oferta dla Doradców

Książki i publikacje

Gwarancja satysfakcji

Aktualności

Kalendarz wydarzeń

Nowości w portalu

Raporty i kursy e-mailPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15
 
   
Obejrzyj wideo
Zarejestruj się w portalu Zobacz jakie funkcje udostępnia portal
   
    

Czy znasz zasadę: Chcąc dużo zarabiać musisz liczyć się z dużą stratą? Słuchając tych 'porad' wielu inwestorów (nie)świadomie traci pieniądze...

Już w 2007 roku mówiliśmy (obejrzyj wywiad), że fundusze inwestycyjne w Twoim portfelu należy na bieżąco monitorować i reagować gdy zaczynają tracić. Kto posłuchał wtedy tych rad, wie, że mamy rację. I wiedzą o tym jego pieniądze.

Aby skutecznie inwestować na rynku funduszy nie trzeba być ekspertem!

Zarejestruj się

Po darmowej rejestracji otrzymasz bezpłatny dostęp do szczegółowych opisów strategii inwestowania a także Szkoły Inwestowania Opiekuna Inwestora.
Kupując abonament nic nie ryzykujesz. Jeżeli uznasz, że to nie dla Ciebie zwrócimy Ci pieniądze wydane na abonament. Otrzymujesz 60 dniową Gwarancję Satysfakcji. 
Skorzystaj z gotowej strategii inwestowania Opiekun Zysku
Otrzymasz e-mail (SMS) kiedy kupić fundusze akcyjne, a kiedy obligacji. Listę dopasowaną do produktu, w którym inwestujesz
Wystarczy podstawowa wiedza aby zarabiać więcej
Jeżeli możesz na inwestowanie poświęcić 60 minut w miesiącu poznaj dodatkową Strategię 8 rynków i wykorzystaj możliwości jakie dają fundusze zagraniczne.
Jeżeli interesujesz się tematyką funduszy inwestycyjnych
Z pewnością docenisz dodatkowe narzędzia - Monitor Rynku oraz system poszukiwania Okazji Inwestycyjnych znacznie ograniczający ryzyko zakupu funduszu "na górce".
Jeżeli inwestujesz na platformie mBank (Supermarket Funduszy Inwestycyjnych), MultiBank, bestfunds.pl lub polisach Axa, Aegon, Skandia, Generali, Compensa, HDI, Nordea wykorzystaj możliwości, które oferują te produkty inwestycyjne
Abonament Standard
 Abonament Podstawowy
 Abonament Profesjonalny
 167 zł rocznie
  107 zł rocznie   267 zł rocznie
Najczęściej wybierany. Dostęp do Listy Okazji Inwestycyjnych.
 Jeżeli oczekujesz gotowej strategii i prostych rozwiązań.  Dla pasjonatów rynków finansowych.
 Wybierz abonament Standard  Wybierz abonament Podstawowy  Wybierz abonament Profesjonalny
Tu możesz porównać abonamenty

Zacznij zarabiać zamiast liczyć na szczęście.

Pomożemy dopasować konto do Twoich oczekiwań

Działamy na rynku od 2007 roku, zaufały nam tysiące inwestorów

Nagroda i tytuł Innowacja roku 2009 dla portalu Opiekun Inwestora
Firma Opiekun Inwestora zarządzająca portalem system.opiekuninwestora.pl otrzymała tytuł Innowacja Roku 2009. Kapituła konkursu (Gazeta Prawna, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE) przyznała tytuł za: analizy i oceny funduszy inwestycyjnych dopasowane do profilu inwestora oraz system indywidualnych alarmów i powiadomień. To kolejne, po udziale w półfinale europejskiego konkursu Seedcamp i nominacjach w European Business Awards oraz Globe Awards wyróżnienie dla twórców portalu. W roku 2010 firma Opiekun Inwestora zakwalifikowała się do półfinału konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku.

 

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis