Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Krok 1: Rejestracja konta w portalu

Aby założyć konto w portalu nie musisz podawać żadnych danych osobowych. Wystarczy podać imię (nie musi być prawdziwe), adres e-mail (na ten adres będą przesyłane alarmy oraz inne informacje z portalu) oraz Twoje hasło. 

Krok 2: Wybór i opłacenie abonamentu

Wybierz rodzaj abonamentu i okres jego ważności (rok/ dwa lata). Abonament można w każdej chwili zmienić na wyższy/ niższy. Płatności dokonasz przelewem albo kartą kredytową - dostęp do pełnej funkcjonalności aktywowany jest automatycznie (zazwyczaj w ciągu kilknastu sekund od dokonania płatności) 

Krok 3: Aktywowanie strategii długoterminowej

Na stronie ze strategią długoterminową podaj w jakim produkcie inwestujesz. Opcjonalnie możesz zdefniować także kilka alarmów dla posiadanych funduszy. Możesz przesłać do nas formularz konfiguracji - a konto ustawimy w Twoim imieniu. 

Krok 4: Odbiór wiadomości e-mail/ SMS

Przy najprostszym podejściu do inwestowania to już wszystko. Od teraz po prostu oczekuj wiadomości e-mail z dokładnymi informacjami kiedy i jakie fundusze kupować zgodnie ze strategią Opiekun Zysku.
 

A dla zainteresowanych dodatkowo...

Portal Opiekun Inwestora to znacznie więcej niż gotowa strategia inwestowania.

Każdy inwestor jest inny. Podczas gdy większość oczekuje po prostu gotowego rozwiązania (jakim jest gotowa strategia Opiekun Zysku) wielu użytkowników portalu interesuje się rynkami finansowymi. Dla zainteresowanych portal oferuje szereg dodatkowych funkcjonalności, dodatkowych zasad inwestowania, zabezpieczania inwestycji na rynku funduszy zagranicznych.


System ocen funduszy.
Pozwala na wybór funduszy, które uzyskują systematycznie lepsze wyniki od innych.
Alarmy Kroczącego Stop Loss
Powiadomienia pozwalające inwestować w fundusze agresywne bez dużego ryzyka - dzięki najprostszej zasadzie inwestowania: gdy fundusz zarabia - pozwalamy zyskom rosnąć, gdy fundusz zaczyna tracić zmieniamy go na fundusz bezpieczny aby zabezpieczyć zyski. Nie ma żadnego uzasadnienia godzić się na chwilowe spadki większe niż 6-10%.
Monitor Rynku - czyli pełen system powiadomień
Umożliwia monitorowanie funduszy, walut i indeksów giełdowych na wiele sposobów. 
I wiele innych możliwości
Portfele, raporty portfela, system poszukiwania okazji inwestycyjnych, wykresy funduszy, rozbudowane analizy funduszy.

 

 

 

 

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis