Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Wystarczy niewielka wiedza, aby zarabiać więcej...

Gotowa strategia to tylko początek możliwości, które oferuje portal. Jest absolutnie wystarczająca aby doskonale zarabiać.


Ale... wiele osób wcześniej czy później chce poznać jak działają fundusze. I skorzytać z możliwości zarabiania więcej.Wystarczy poznać podstawy rynku funduszy i poświęcić godzinę w miesiącu aby przy minimalnym ryzyku zarabiać o kilka procent więcej.

Pomagają w tym dodatkowe strategie dostępne w portalu oraz dodatkowe możliwości śledzenia rynków finansowych. Przy czym wymaga to już niewielkiego zaangażowania ze strony inwestora.

To przykładowo powiadomienia Kroczącego Stop Loss

Idealne do realizacji prostych strategii, także dla rynków zagranicznych. Takie możliwości oferuje nawet abonament podstawowy.

Otrzymasz wiadomości e-mail dokładnie wtedy, gdy warto rozważyć zmianę sposobu inwestowania.

Dla wybranych funduszy wystarczy zdefiniować progi alarmowe, które będzie monitorował portal
W dniu wystąpienia przekroczenia progu alarmowego po prostu otrzymasz wiadomość e-mail

Lub pełen monitor rynków (fundusze, waluty, indeksy)

Ale z naszego doświadczenia - bardzo szybko zechcesz zmienić abonament na abonament standardowy. Otrzymujesz wtedy dostęp do powiadomień Monitora Rynku, który pozwala lepiej śledzić informacje z rynków finansowych.

 

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis