Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Bezpłatne szkolenia z inwestowania w fundusze inwestycyjne (online)

Czy wybierając fundusze inwestycyjne na cele emerytalne warto poświęcić kilka godzin teraz, aby zwiększyć zyski o kilka procent rocznie (co może podnieść czysty zysk w długim terminie nawet kilkukrotnie)?

Pasywne inwestowanie rzadko wygrywa z lokatą bankową. Wielu inwestorów jednak nadal stosuje te błędne zasady inwestowania wierząc, że "tym razem będzie lepiej"
Aktywne inwestowanie jest naprawdę proste. Wystarczy 3-6 zmian składu portfela w ciągu roku. I wyłącznie podstawowa wiedza, aby zrozumieć jak działają fundusze inwestycyjne.

Wystarczy zrozumieć podstawy działania poszczególnych typów funduszy inwestycyjnych aby wykorzystać te możliwości, które pojawiają się w produktach inwestycyjnych (mBank, MultiBank, Axa, Skandia, Nordea, Aegon, Generali, HDI i innych).

Przejdź na stronę ze szcegółami Sprawdź najbliższe bezpłatne szkolenia portalu Opiekun Inwestora. 
Informacje o szkoleniach online, spotkaniach z Opiekunem, daty i terminy
znadziesz na stronie "Kalendarz Wydarzeń"

Warsztaty "Magia Procentów"
Szkolenie: Magia Procentów
Opiekun Inwestora TV
Portal opiekuninwestora.tv
Zapis 2-godzinnych warsztatów, w których uczestniczyło ponad 500 słuchaczy obejrzysz bezpłatnie. Zarejestruj się na  www.magiaprocentow.pl aby otrzymać link do wideo. Materiały wideo portalu Opiekun Inwestora, wybrane nagrania edukacyjne, fragmenty szkoleń obejrzysz w portalu Telewizji Opiekuna Inwestora.
 Harmonogram szkoleńNagranie obejrzysz w dowolnej chwili
To lista największych mitów inwestowania, oraz praktyczne porady inwestycyjne.
 Harmonogram szkoleńNagrania obejrzysz w dowolnej chwili
To duża część wiedzy dla początkujących. Warto poznać zanim zainwestujesz Twoje pieniądze..
O tym czy warto obejrzeć nagranie niech powiedzą opinie przesłane przez prawie 200 uczestników! Więcej informacji udostępnimy w marcu 2012.
 

Szkolenia online z inwestowania w fundusze dla każdego

Szkoła Inwestowania
Szkoła inwestowania Opiekuna Inwestora
Co oferuje Opiekun Inwestora?
Co oferuje portal Opiekun Inwestora

To cykl szkoleń w formie online. Udział w szkoleniach na żywo dostępny jest bezpłatnie dla każdego. Dostęp do nagrań archiwalnych udostępniany jest odpłatnie. Wymagana rejestracja na liście szkoleniowej.

Raz w miesiącu zapraszamy na spotkanie z prezentacją usług portalu Opiekun Inwestora.Wszystkie najważniejsze informacje opisaliśmy na stronach internetowych. ale znacznie wygodniej jest te informacje usłyszeć w formie prezentacji online. 

Harmonogram szkoleńHarmonogram:  2-3 razy w miesiącu, w godz. 21:00 - 22:30Harmonogram szkoleń
Harmonogram: raz w miesiącu, w godz: 21:00 - 22:30
Szkolenie dla każdegoInformacje o szkoleniach: wysyłane są po zapisaniu się na stronie edukacja.opiekuninwestora.pl Szkolenie dla każdegoInformacje o szkoleniach: dostępne na stronach portalu w sekcji Aktualności -> Kalendarz wydarzeń
Szczegółowe informacje o szkoleniu, logowanie, hasłoAdres pokoju szkoleniowego i hasło wysyłane jest na adres e-mail podany na stronie projektu. Szczegółowe informacje o szkoleniu, logowanie, hasłoLogowanie do pokoju szkoleniowego na tej stronie. Logowanie nie wymaga podawania hasła.
Tematyka: wiedza dla początkujących i nie tylko.
Dedykowane dla: każdego inwestora
Tematyka: prezentacja usług portalu, odpowiedzi na pytania.
Dedykowane dla: zainteresowanych abonamentem w portalu
 

Szkolenia dla posiadających abonament

Wielu inwestorów korzystających z portalu początkowo stosuje czystą strategię Opiekun Zysku. Ale najczęściej po kilku, kilkunastu tygodniach korzystania z portalu pojawiają się dodatkowe pytania: Jak wykorzystać dodatkowe możliwości jakie oferują fundusze inwestycyjne? Jak inwestować na rynkach zagranicznych i surowcowych bez dużego ryzyka? Jak zainwestować większą kwotę w bardzo bezpieczny sposób? Jak poszukiwać okazji inwestycyjnych?

Można korzystać wyłącznie z gotowej strategii Opiekun Zysku, ale... można zarabiać znacznie więcej. Wymaga to jednak poświęcenia jedynie  kilku godzin czasu na zrozumienie podstaw rynku funduszy a następnie, w najprostszej postaci dodatkowych 30-60 minut w miesiącu.

Czy Twoje inwestycję są tego warte?

Dwa razy w miesiącu zapraszamy na bezpłatne internetowe szkolenie na żywo z prezentacją podstawowych i dodatkowych funkcji portalu i ich praktycznym zastosowaniem na rynku funduszy inwestycyjnych. To także omówienie nowości w portalu.

Mam abonament - jak wykorzystać dodatkowe możliwości?
Opiekun Inwestora - jak zacząć
Harmonogram szkoleń
Harmonogram:  raz w miesiącu, w godz: 21:00 - 22:30
Szkolenie dla abonentów portaluInformacje o szkoleniach: dostępne na stronach portalu w sekcji Aktualności -> Kalendarz wydarzeń
Szczegółowe informacje o szkoleniu, logowanie, hasłoLogowanie do pokoju szkoleniowego na tej stronie. Hasło do logowania dostępne jest po zalogowaniu w portalu.
Tematyka: prezentacja funkcji portalu, dyskusja
Dedykowane dla: korzystających z usług portalu
 

A dla posiadających abonament Standard/ Profesjonalny

Poniższe spotkania dedykowane są dla posiadających wyższe poziomy abonamentów (Abonament Standard i Profesjonalny). To abonamenty dla inwestorów, którzy są gotowi poświęcić nieco więcej czasu na inwestowanie. To abonamenty, które udostępniają te funkcje portalu, które umożliwią wykorzystanie informacji udostępnianych na poniższych seminariach online. 

Comiesięczna analiza funduszy
Oceny funduszy inwestycyjnych
Komentarz do zmiany sygnału
Zmiana sposobu inwestowania - co dalej?

Portal na bieżąco udostępnia oceny funduszy dla abonamentu Profesjonalny,  Listy Okazji Inwestycyjnych (zasady) omawiane są również w "Mam abonament

Zobacz jak twórcy portalu na bieżących danych analizują Oceny Funduszy oraz Listę Okazji Inwestycyjnych i w jaki sposób poszukują okazji i buduję skład portfela.

Gotowa strategia Opiekun Zysku wskazuje kiedy warto rozważyć zmianę sposobu inwestowania z funduszy akcyjnych na bezpieczne i na odwrót. 

Ale... czasem warto zastosować modyfikacje tej strategii i wykorzystać dodatkową wiedzę, aby decyzja o zmianie sposobu była przemyślana, a nie realizowana w sposób automatyczny.

Harmonogram szkoleńHarmonogram: raz w miesiącu w godz: 21:00 - 22:00 Harmonogram szkoleń
Spotkanie w dniu zmiany sposobu inwestowania (zazwyczaj 3-4 razy w roku)
Szkolenie dla abonentów portaluLogowanie do pokoju szkoleniowego na tej stronie. Hasło dostępne jest po zalogowaniu w portalu. Szkolenie dla abonentów portaluInformacje o szkoleniu, wraz z hasłem dostępu wysyłane są w dniu zmiany sygnału inwestowania.
Szczegółowe informacje o szkoleniu, logowanie, hasłoSzkolenie bezpłatnie dostępne jest tylko dla użytkowników posiadających Abonament Profesjonalny.
Szczegółowe informacje o szkoleniu, logowanie, hasłoSzkolenie dla użytkowników posiadających Abonament Profesjonalny lub Abonament Standard.

Tematyka: analiza funduszy w bieżącej sytuacji rynkowej, omówienie różnych technik budowania portfela inwestycyjnego

Nie są to rekomendacje gotowych rozwiazań - to prezentacja metody wnioskowania w oparciu o połączenie ocen, listy okazji, wykresów oraz bieżących informacji z rynków finansowych.

Tematyka: jak inwestować w bieżącej sytuacji rynkowej. Kilka wariantów ze szczegółowym wyjaśnieniem zasad ograniczania ryzyka i wykorzystania różnych funduszy inwestycyjnych.

Zawsze w ciągu 24-48 godzin od zmiany sygnału inwestowania otrzymasz dostęp do szkolenia online, nagrania wideo lub dokumentu PDF z informacjami o tym jakie techniki inwestowania w danym momencie przyjąć.

 

Przykładowe fragmenty, nagrania i materiały z dotychczasowych szkoleń

Znajdziesz na stronach portalu opiekuninwestora.tv.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - zapytaj: prześlij e-mail, zadzwoń

Produkty inwestycyjne oferują najczęściej dostęp do wielu funduszy, które można wykorzystać do poszukiwania zysków także w czasie gdy gotowa strategia wskazuje fundusze pieniężne/ fundusze obligacji. Te dodatkowe możliwości zależą od wielu czynników, dostępności funduszy i nie można ich wpleść w gotową strategię. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne, i chcesz skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy - zapraszamy na powyższe szkolenia.

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis