Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 


Porady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Fundusze to nie gra - czyli Porady Opiekuna

To całkowicie nowy (listopad 2010) kurs e-mailowy Opiekuna Inwestora.

Dotychczasowy kurs Porady Opiekuna, w którym planowałem połączyć wiedzę dla początkujących inwestorów, oraz dla osób, dla których nie są tajemnicą podstawowe zasady inwestowania nie spełnia moich oczekiwań. Kilkukrotnie podchodziłem do zmian, ulepszeń. Czas na radykalne zmiany.

Postanowiłem całkowicie przebudować oraz podzielić kurs. Na kurs podstawowy (dostępny tutaj), oraz ten kurs - będący mieszanką wiedzy, informacji o raportach, ciekawych stronach internetowych, oraz zasadach inwestowania.

To obszerne fragmenty szkolenia Fundusze to nie Lokata, Fundusze to nie Gra, Masz polisę zacznij skutecznie inwestować oraz kilku mniejszych szkoleń, które prowadziłem w ostatnich latach.

Zakładam, że znasz już podstawy rynku funduszy inwestycyjnych i oczekujesz czegoś więcej.

Będzie o strategiach inwestowania, o funduszach zagranicznych, o ciekawych stronach www, o interesujących dyskusjach. Polecane przeze mnie strony internetowe.  

Finanse rodziny - jakie będą za 30 lat

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Kurs składa się z wielu lekcji. W zasadzie jest to "niekończący się kurs". W momencie gdy to piszę dostępnych jest 37 wiadomości. I ta liczba będzie z pewnością wzrastać. To rodzaj wielotemtycznego biuletynu wysyłanego co kilka dni.

Zapisz się na kurs już dzisiaj 

To nic nie kosztuje. Zresztą... zawsze możesz się wypisać.

 

Zapraszam do lektury,

Remigiusz Stanisławek

niezależny trener inwestycyjny, twórca portalu Opiekun Inwestora
laureat konkursu Innowacja Roku 2009
półfinalista konkursu MikroprzedsiębiorcaRoku 2010

autor szkolenia Fundusze To Nie Lokata (ponad 70 edycji w całej Polsce)
bloger i pogromca mitów inwestowania na rynku Funduszy Inwestycyjnych

 

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2021
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis