Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Innowacja Roku 2009 dla portalu Opiekun Inwestora

W pażdzierniku 2009 zakończył się konkurs Innowacja Roku 2009. 

Innowacja Roku 2009

Firma Opiekun Inwestora została laureatem konkursu za
1. system powiadomień i alarmów, dzięki któremu użytkownicy portalu mogą w prosty sposób budować proste i złożone strategie inwestowania, oraz dokładnie monitorować rynki finansowe.
2. system ocen funduszy
dopasowanych do profilu inwestora pokazujących nie tylko ile można zarobić, ale też ile można stracić wybierając dany fundusz.


Sz. P. Remigiusz Stanisławek
Dyrektor Zarządzający
 
Opiekun Inwestora s.c.
 
Szanowny Panie!
 
Pragnę Państwa poinformować, iż konkurs INNOWACJA ROKU 2009, realizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Centrum Innowacji FIRE został rozstrzygnięty.
 
Z prawdziwą przyjemnością, informuję, że Pana firma Opiekun Inwestora s.c.  zdobyła uznanie Kapituły konkursu, a zgłoszone przez Państwa innowacyjne rozwiązanie usług portalu system.opiekuninwestora.pl zostało bardzo wysoko ocenione przez Kapitułę Programu (jedno z najwyżej ocenionych rozwiązań).

(...)
www.forumbiznesu.pl
redakcja@forumbiznesu.pl
 
WYDAWCA:  MEDIA PRESS, ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
DODATEK INFORMACYJNO-PROMOCYJNY  DO DZIENNIKA GAZETA PRAWNA


Tytuł Innowacja Roku 2009 dla portalu Opiekun Inwestora

 

 

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2019
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis