Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Internetowe platformy inwestycyjne

Zespół Opiekuna Inwestora sprawdził istniejące w Polsce platformy internetowe. W wyniku naszych poszukiwań przedstawiamy trzy platformy internetowe. Wybraliśmy platformy oferujące największą ilość funduszy, w tym funduszy zagranicznych.

Czym się charakteryzują?

Oferują dostęp do ponad 200 funduszy inwestycyjnych 
Masz tym samym duży wybór w co zainwestować. Także fundusze zagraniczne.
W niektórych platformach nie są pobierane opłaty za zakup, sprzedaż czy też konwersję jednostek funduszy. Całość wpłaconych środków pracuje na Twoje zyski.
Oferują dostęp do swoich usług przez Internet.
Ty oszczędzasz czas, a swoje inwestycje możesz sprawdzić 24 godziny na dobę.

Supermarket funduszy inwestycyjnych mBank

Załóż kontoTo prawdopodobnie najstarsza tego typu platforma. I najbardziej reklamowana. Nie dość, że oferuje całkowicie darmowe konta prywatne i firmowe, to udostępnia możliwość inwestowania bez prowizji w prawie 200 funduszy inwestycyjnych.

Szczegóły na stronie: http://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje/sfi/

Centrum Oszczędzania MultiBank

Załóż kontoTo kolejny bank, który wprowadził możliwość inwestowania w fundusze bez prowizji. W przypadku MultiBanku płacisz jedynie niewielką opłatę za konto osobiste. A na iwnestycjach w fundusze już przy zakupie oszczędzasz nawet 4% prowizji. Te pieniądze od razu pracują na Twój zysk.

Szczegóły na stronie:
http://multibank.pl/dla_ciebie/centrum_oszczedzania/

Platforma inwestycyjna MultiFund

Załóż konto

To pierwsza niezależna platforma inwestycyjna. Oferuje darmowy dostęp do inwestowania w ponad 160 funduszy inwestycyjnych. Platforma wprowadziła opłaty dystrybucyjne. Można poszukiwać promocji. 

Szczegóły na stronie: http://multifund.pl/o_multifund.dhtml

Czy to wszystko?

Nie. Coraz więcej banków wprowadza podobne usługi ale na bardzo małą skalę. W ramach kont można aktywować dodatkową usługę inwestowania w fundusze inwestycyjne. O tego typu możliwościach inwestowania będziemy również informować.

Jeżeli już inwestujesz...

... to sprawdź jak bardzo przydatne będą usługi, które oferujemy w ramach abonamentu.

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2019
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis