Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Nowości w portalu (dla abonentów)

Ocena zmienności funduszu (Abonament profesjonalny) [3 IX 2014]

Korzystający z abonamentu profesjonalnego otrzymują dostęp do kolejnej analizy funduszy inwestycyjnych. To badanie "zmienności" wyników funduszy - bezpośrednio związane z systemem Ocen funduszy.

Dotychczas rozpiętość między wartością Min i Max (najgorsza a najlepsza inwestycja) trzeba było szacować ręcznie. Teraz jednym kliknięciem odnajdziemy fundusze o niskiej zmienności w zadanych analizach czasowych (dwutygodniowe, miesięczne, kwrtalne, roczne). Zakres to po prostu wynik obliczeń: Max - Min.

Aktualności

To funkcjonalność zaawansowana - wymaga aktywacji na stronie Moje Konto -> Ustawienia Dodatkowe.

Dodatkowe ustawienia listy z Ocenami Funduszy [3 IX 2014]

Wraz z wprowadzeniem dodatrkowej analizy "zmienności" w ramach abonamentu profesjonalnego pojawił się problem ilości danych prezentowanych w tabelkach z ocenami funduszy. Dużo kolumn liczbowych i opisowych może utrudniać przeglądanie rankingu funduszy.

Od dziś na stronie Moje Konto -> Ustawienia Dodatkowe można (oprócz innych ustawień) wyłączać kolumnę "Podtyp" dla stron prezentujących Oceny Funduszy.

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis