Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 


Porady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15
Jesteś w: Opinie uczestników

Co mówią o szkoleniach uczestnicy?

 

Zacząłbym od tego: kilka mitów legło w gruzach! Sprzedaję polisy inwestycyjne. Pewnie tak samo, jak wielu z Was.  Prawdopodobnie jeździmy na te same szkolenia, na których uczą nas: kupuj
regularnie, uśredniaj cenę jednostki, w długim horyzoncie te spadki i tak nie mają znaczenia itp., itd.
Kochani! To jedna wielka bzdura. Okazuje się, że to nie działa w ten sposób. A słyszeliście (a może mówimy o tym Klientom) o procencie składanym? W przypadku funduszy inwestycyjnych nie ma czegoś takiego, jak procent składany. Ale nie chcę przez to powiedzieć, że mamy zrezygnować z tego, co robimy. Absolutnie nie. Tylko chcę Wam powiedzieć: jedźcie na to szkolenie!!!

Zobaczycie całość z zupełnie innej perspektywy. Ja spojrzałem na to co robię z innej strony i jestem porażony tą wiedzą, czego i Wam życzę.

Gdyby ktoś z moich znajomych mnie zapytał, czy warto pojechać na takie szkolenie, to moja odpowiedź byłaby jednoznaczna: bezwarunkowo.

Godny podkreślenia jest sposób prowadzenia szkolenia przez Remigiusza. Na luzie, w miłej atmosferze, w luźnych strojach. A wiedza, którą On przekazuje jest całkowicie obiektywna. Mnie to przekonuje. W końcu są to wyliczenia. A
matematyka nie kłamie, prawda? Jeżeli oczywiście wszystkie założenia, które są brane do wyliczeń, są zgodne z prawdą. A Remigiusz w bardzo prosty sposób pokazuje, jak wyliczenia, które my dostajemy z różnych firm, różnego rodzaju statystyki, wykresy, są - nie boję się użyć tego słowa - zmanipulowane.

Bo mają przecież zachęcać kolejnych "inwestorów". A Remigiusz w bardzo prosty i przejrzysty sposób pokazuje, że na przestrzeni np. ostatnich 10-ciu lat inwestycje w fundusze zarobiły mniej, niż lokata bankowa.

Słuchajcie - warto pojechać na to szkolenie choćby tylko po to, żeby zagrać w kości. Remigiusz w genialny sposób pokazuje za pomocą zwykłej gry w kości, że ja mam szansę lepiej zainwestować swoje pieniądze rzucając kostką do gry, niż "analizując" po swojemu zmanipulowane wyniki i wykresy.

Ludziska, ja zacząłem już stosować w praktyce wiedzę ze szkolenia. Korzystam już ze strategii D+D. Bo nareszcie dostałem do ręki narzędzie, o które mi chodziło. Nareszcie dostaję informacje, co się dzieje na rynku i na podstawie tego na bieżąco mogę reagować, gdzie mam inwestować swoje pieniądze. A nie tak, jak do tej pory: opierając się na wróżeniu z fusów albo szklanej kuli, czyli przewidywaniu, co się wydarzy w przyszłości.

I na sam koniec powiem tak: za krótko. Ja chcę więcej takiej wiedzy. Mam nadzieję, że uda mi się "wykorzystać" Remigiusza i jego wiedzę na spotkaniach z moimi Klientami.

Krzysztof Borzyszkowski 

 

Jestem pod wielkim wrażeniem przedsięwzięcia, które realizujecie. Od kilku lat byłem obecny zawsze obok Waszego przedsięwzięcia - między innymi zapraszając Was z wykładami na II i III Zjazd kursów finansowych e-ProfitSystem. Teraz jednak, dopiero w czasie całodniowego szkolenia mogłem poznać i docenić wagę rozwiązań, które w przeszłości zaledwie były przeze mnie przeczuwane.

Warto uświadomić sobie,że 90% Polaków jest zadłużona w bankach, z czego ponad 2 mln ma problemy z
terminowym regulowaniem swoich zobowiązań. Pamiętajmy też, że 62% Polaków przyznaje, że nie posiada wystarczającej wiedzy finansowej, zaś większość inwestujących (94%), to tzw. dawcy kapitału.

Dla mnie zarówno szkolenie, jak też portal OpiekunInwestora.pl, to wspaniałe rozwiązania, których rynek
pilnie potrzebuje.
Dokładnie takiej pomocy poszukiwałem dla swoich Klientów oraz Współpracowników.

Kiedy przez wiele lat na swoich seminariachfinansowych powtarzałem zasadę doradców z rynku amerykańskiego: Inwestuj przynajmniej na 12%, spotykałem się często z pytaniami, jak taką inwestycje znaleźć? Odpowiedzią na to pytanie są systemowe rozwiązania portalu OpiekunInwestora.pl.

Jedną z najważniejszych cech systemu przygotowanego przez Remigiusza jest fakt, iż został on dedykowany inwestorowi, który nie chce przeznaczać zbyt dużo czasu na zarządzanie swoimi inwestycjami, ani też nie ma ochoty przez wiele lat uczyć się horendalnie trudnej analizy technicznej i fundamentalnej - co przecież i tak nie ustrzeże go przed porażką w pierwszych latach gry inwestycyjnej.

Portal OpiekunInwestora.pl pozwala do minimum uprościć czynności związane ze skutecznym wdrażaniem w życie strategii inwestycyjnych, które dają realną szansę na regularne osiąganie zysku z inwestycji.

Osoby bardziej pracowite i wymagające, mogą ugrać dodatkowe kilka procent na swoich inwestycjach. Szczerze rekomenduję korzystanie z rozwiązań dostępnych w portalu OpiekunInwestora.pl.

Zachęcam też do udziału w szkoleniach prowadzonych przez twórców portalu, które w oparciu o fakty, liczby oraz
skrupulatne wyliczenia odzierają z mitów dziedzinę inwestycji kapitałowych.

Twórcom portalu Opiekun Inwestora.pl szczerze gratuluję wytrwałości oraz autentycznego sukcesu!

Franciszek Staniszewski, doradca finansowy z tytułem EFG w EFP oraz w Financial Services Training College w UK,
prezes e-ProfitSystem, przez 6 lat prowadził seminarium dla inwestorów w nieruchomości w Polsce oraz UK, aktualnie prowadzi autorskie seminarium Finansowy Ekspert www.finansowy-ekspert.pl 

 

Remigiusz dziękuje za szkolenie w imieniu swoim i moich Klientów.
Jestem między innymi Konsultantem Finansowym w oparciu o produkty inwestycyjne Skandii www.skandia.pl. Dzięki firmie Novision uświadamiam potrzebę oszczędzania i inwestowania. Dzięki Twojemu szkoleniu moi Klienci i współpracownicy dowiadują się jak korzystać z narzędzi inwestycyjnych które mają do dyspozycji.

Krzysztof Pilch Konsultant Finansowy w oparciu o produkty inwestycyjne Skandii: www.skandia.pl
 

Szkolenie bardzo ciekawe i pokazujące inwestowanie od zupełnie innej strony. Przez rok próbowałem samodzielnie podejmować decyzje inwestycyjne z bardzo kiepskim skutkiem. Stosowałem się do popularnie używanych wskaźników, które okazały się mniej skuteczne niż rzucanie kostką! Swoją drogą, świetny eksperyment.

Od szkolenia postępuje z funduszami bardziej konsekwentnie oraz trzymam się opracowanej strategii. Jeszcze za wcześnie, aby mówić o efektach, ale teraz nie wydaje się to takie straszne, szczególnie, że metodologia Remigiusza mnie przekonuje.

Przedstawiona wiedza wyróżnia się zdecydowanie na tle podobnych szkoleń. Polecam wszystkim, szczególnie ludziom, którzy słyszeli np. o metodzie uśredniania. Konkretne przykłady liczbowe pokazują jak rzadko ta metoda ma szansę zadziałać.

Warto pójść nawet jeśli masz już swój sposób na inwestowanie. Inny punkt widzenia zawsze jest wart poznania, a ten szczególnie mi się spodobał.

Atmosfera była świetna!

 Wiktor Jarka, www.poznan.intelektualnie.pl

 

Gorąco polecam szkolenia organizowane przez Remigiusza Stanisławka. Bardzo mi się podoba sposób przekazu wiedzy przez niego. Remigiusz używa prostego i obrazowego (poprzez różne gry i pokazy, typu gra w kości czy użycie koszyka) języka, by przedstawić trudne treści – w "łopatologiczny" sposób zostały wyjaśnione różnice pomiędzy różnymi instrumentami rynku pieniężnego – wreszcie rozumiem czym są akcje, a czym fundusz czy obligacje;

Jak juz wspomniałam zastosowane przez Remigiusza gry i ćwiczenia ułatwiają przyswajanie wiedzy, a jednocześnie są proste i interesujące. Jest to wiedza, którą warto przekazywac dalej. Utwierdziłam się, że dobrze zainwestowałąm swoje pieniądze, bardziej zrozumiałam pewne mechanizmy.

Dla mnie najważniejsze to to, że nie było to teoretyzowanie, a praktyczne informacje. Częśc informacji wykorzystuję w praktyce, części jeszcze nie – mój umysł nie był w stanie wszystkiego przyswoić. Jednak z przyjemnością wybiorę się na kolejne szkolenie celem powtórzenia, przyswojanie i dalszego poszerzania swej wiedzy na temat funduszy.

Remigiusz tworzy na swoich szkoleniach swobodną atmosferę, stąd mówienie nawet o rzeczach trudnych jest przyjemne – czas upłynął szybko, nawet ie wiem kiedy upłynął cały dzień;) co dla mnie ważne - widać, że Remigiusz chce jak najwięcej dać z siebie uczestnikom, że chce się podzielic swoją wiedzą, co ja osobiście bardzo cenię.

Czekam teraz z niecierpliwością na kolejne szkolenie;) To szkolenie od innych różni się prostotą przekazu, obiektywnością przekazywanej wiedzy i atmosferą panująca na szkoleniach.

Nina Olszewska

Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego Harmonia, www.centrumharmonia.pl

 

Kilka dni zbierałam się do napisania opinii o szkoleniu, więc zdążyłam ochłonąć. Jednakże każdego dnia wracałam co trochę myślą do tego, co zobaczyłam i usłyszałam 15 maja w Krakowie na szkoleniu "Fundusze inwestycyjne to nie lokata". Od tego dnia już nic nie jest takie, jak widziałam to wcześniej.

To czego się domyślałam, a czego jednak nie znajdziecie w folderach reklamowych funduszy, artykułach w internecie, wypowiedziach zarzadzających TFI czy analityków, zobaczyłam i usłyszałam na żywo. Wszystko poparte wyliczeniami i dokładnie zweryfikowane.

Na szkoleniu ani przez chwilę nie można się nudzić. W każdym momencie same ciekawe informacje podane w przystępny sposób przez sympatycznego prowadzącego i do tego z możliwością zadawania pytań. Dla lepszego zrozumienia prowadzący używa rekwizytów, gratuluję pomysłów.

Szkolenie nie polega na roztaczaniu wizji jakie to inwestowanie w fundusze jest cudowne (tak postępują dystrybutorzy jednostek uczestnictwa lub polis, bo zależy im na prowizji), ale na przykładach liczbowych i wykresach. 

Remigiusz pokazuje prawdę o osiągniętych wynikach przez fundusze, a także przez inwestorów stosujących zasady zazwyczaj promowane, np. "kup i trzymaj", "w fundusze akcji inwestuj 5 lat", "uśrednianiu ceny" itd., wpływie inflacji, podatku i innych opłat na nasze inwestycje. Remigiusz nie ma jednak na celu zrażenia nas do inwestowania, a jedynie demaskuje popularne mity o inwestowaniu, żeby nie powiedzieć wprost - kłamstwa.  Pozbawia nas złudzeń jakimi nas karmią w reklamach lub karmimy się sami, wierząc i niczego nie sprawdzając.

Czy wiecie, że aby odrobić stratę 50% wartość jednostki musi się podwoić!  Czyli musi być wzrost o +100% abyśmy byli na zero. Ile lat będziemy odrabiac takie straty? I czy nam się uda?

Nie rozumiałam dlaczego straty inwestorów z ostatnich lat są niewidoczne na wykresie ze skalą logarytmiczną dopóki ich nie zobaczyłam po zmianie skali. To był wstrząs. I wiele innych jakże ciekawych rzeczy, o których się nie mówi osobom nabywającym jednostki funduszy. Sądzę, że często nawet sprzedający o nich nie wiedzą :).

Obalenie mitów inwestowania to początek. Pierwsza myśl, no cóż... chyba pozostają tylko lokaty...

Remigiusz idzie jednak dalej i proponuje ciekawe rozwiązanie, z którym ja wiążę spore nadzieje, że moje obecne inwestycje będą zyskowne. Ale miało być o szkoleniu. Uważam, że jest ono dla wszystkich, którzy szanują swoje pieniądze i chcą nimi zarządzać. Dla tych, którzy już inwestują, a zwłaszcza dla tych, którzy przymierzają się dopiero aby zacząć.

Po co uczyć się na własnych błędach, to na prawde kosztowna nauka. Również dystrybutorzy polis sporo by skorzystali. Najbardziej żałuję, że tego wszystkiego dowiedziałam się dopiero teraz, kiedy jestem na dobrej drodze aby zostać "ekspertem" ;), a za zdobyte doswiadczenie zapłaciłam stratą na kapitale. Remigiusz mówiąc o sobie przytacza słowa Nielsa Bohr'a "Ekspert to człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie". Z jego wiedzą na temat funduszy nie śmiem się jednak równać. To prawdziwy ekspert. Zresztą sprawdźcie sami.

Halina Ratajczak - Wadowska

 

Sposób w jaki została przekazana wiedza był bajecznie prosty i nawet dla analfabety finansowego, jakim niewątpliwie byłem pewne rzeczy na pozór trudne prowadzący przekazał z niesamowitą łatwością.
Jako prowadzący zadbał o wszystkie możliwe elementy skutecznego przekazu to znaczy 10 % teorii i 30% opowiadań i historii, które znacznie lepiej zapadają w pamięci niż sucho podane fakty i 60% praktyki.

Kurs jest bardzo staranie przygotowany i przemyślany. Żałuję że moi najbliżsi nie byli na tym kursie, bo widzę teraz tę przepaść w inteligencji finansowej, jaką zapewne widział prowadzący przed rozpoczęciem kursu, gdzie mieliśmy odpowiedzieć na banalne pytania, które pod koniec kursu uświadomiły nam jak wiele dzięki niemu się dowiedzieliśmy. Kurs polecam w ciemno nawet doświadczonym inwestorom bowiem strategia Darwin+Defender to naprawdę innowacyjne podejście do inwestowania.

Tomasz Kopczyński,

http://www.ZwiekszSwojaWydajnosc.pl, http://www.biofeedback.bielsko.pl

 

Opiekun Inwestora to Private Banking dla każdego, niezależnie od zasobności portfela.
Szkolenie Remigiusza Stanisławka  o aktywnym inwestowaniu w fundusze rozpoczęło się ćwiczeniem opartym na historycznych wynikach kilku funduszy inwestycyjnych.  Każdy z uczestników zasymulował dziesięcioletnią inwestycję w wybrany fundusz, potem obliczyliśmy, ile kto zarobił.  Okazało się, że większość z nas poniosła klęskę. 

Los zadecydował, kto odnotował zysk. Oczywiście to postępowanie imituje powszechnie propagowaną strategię „Kup i  trzymaj” , zwaną też uśrednianiem zysków i strat, lub inwestowaniem długoterminowym. Otóż nie da się wybrać funduszu, który przez 10, czy więcej lat będzie przynosił najlepsze zyski. A nawet gdyby można było, to większy kryzys zatapia równo wszystkie fundusze, zaś straty odrabia się co najmniej dwa razy dłużej niż trwała bessa.

Metoda aktywnego inwestowania w fundusze proponowana  przez Autora Portalu „Opiekun Inwestora” i szkoleń  to sposób maksymalizowania zysków i ograniczania strat dokładnie taki, jaki stosuje się w bankach dla tzw. VIPów, czyli bardzo zamożnych Klientów. Z tą tylko różnicą, że Klient  OI nie musi angażować wielkich pieniędzy i uczy się zarządzać inwestycjami sam, przy pomocy dostarczonego narzędzia.  A to nie jest wcale trudne. Pan Remigiusz bardzo sugestywnie przekonuje, że każdy może wziąć sprawy w swoje ręce.

Proponowane na szkoleniu ćwiczenia – autentyczne przykłady wyników funduszy, działania inflacji, porównywania dostępnych produktów do inwestowania w fundusze – oparte na prawdziwych wyliczeniach uczą, jak rozumieć reklamowe hasła. Nie musimy dawać się oszukiwać sloganom. Liczby nie kłamią.

Fundusze inwestycyjne nadal są najlepszym sposobem pomnażania oszczędności dla amatorów ( czyli osób nie spędzających całego życia na analizowaniu wykresów giełdowych), warto więc zainwestować czas i pieniądze, by móc umiejętnie z nich korzystać.

Anna Pfützner-Kopcińska
Konsultant Finansowy, www.apkopcinska.pl

 Prawdę mówiąc decyzja o wyjeździe była związana z kilkoma wątpliwościami:
- czy warto zainwestować własne pieniądze w to szkolenie skoro można korzystać z tylu informacji w sieci?
- czy nie będzie to tylko wykład w stylu "coś tam przeczytałem coś tam wiem to teraz wam opowiem"?
- czy też z drugiej strony, ja z moją dosyć skromną wiedzą czy nie będę się tam czuł jak w "czeskim filmie"?

Teraz , już po szkoleniu i po kilku miesiącach praktycznego spożytkowania wiedzy tam zdobytej, mogę z czystym sumieniem każdemu powiedzieć WARTO BYŁO  :)

Była to jedna z moich wartościowszych inwestycji, której profity ciągle widać na moim koncie inwestycyjnym.
Mało tego , pomimo pewnych skoków na rynku w ostatnim czasie, dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu mogę spokojnie obserwować przebieg sytuacji wiedząc, że moje pieniądze są bezpieczne .

Sposób przekazywania PRAKTYCZNEJ wiedzy bardzo prosty i czytelny. Cały czas miałem świadomość , w którym punkcie szkolenia aktualnie sie poruszamy.

Ćwiczenia z rekwizytami GENIALNIE proste, ale za to potrafią wywrócić świat naszych pieniędzy do góry nogami :)

Atmosfera bardzo przyjacielska, świetny pomysł z pisemnymi tabliczkami z imionami uczestników. Dzięki temu pozbyłem sie obaw zwracając się do sąsiadów że pomylę ich imiona, co się chyba każdemu już w życiu przytrafiło. Nie było "głupich" pytań , każdy mógł zadać takie jakie chciał i zawsze otrzymał kompetentną odpowiedź.

I jeszcze jedna uwaga , może dla niektórych osób ważna: to szkolenie jest świetne również dla osób niedosłyszących czy niedowidzących. Wiedza przekazywana jest w taki sposób , że komentarze i slajdy są nie tylko wzajemnym uzupełnieniem , ale również z powodzeniem samodzielnie przekazują zdecydowaną większość informacji.

Pozdrawiam Wszystkich, mam nadzieję, że sami będziecie mogli przekonać się o wartości tego spotkania z Remigiuszem :)

Bogusław Szendzielorz

 
 

Przesyłam podziękowania za miłą, kameralną atmosferę i ogromną dawkę solidnej wiedzy, nie tej akademickiej, ale praktycznej, którą mogę skutecznie stosować od zaraz. Jadąc na szkolenie miałem inne spojrzenie na inwestowanie w fudusze, teraz mam inne i już się nie dziwię, dlaczego udawało mi się na nich stracić.

Przed szkoleniem fundusze jawiły mi się jako forma bardzo długiego zamrożenia większej ilości gotówki, by móc osiagnąć sensowny zysk, bez istotnej możliwości jego ochrony przed stratami. Coś na zasadzie: "wpłać, poczekaj, obserwuj notowania jednostek i jak wykres ich wartości będzie wzrastający, to fajnie, a jak pojawią się zbyt duże straty, to wypłać dla ratowania pozostałej kasy."

Po szkoleniu wiem, że moge działać aktywnie. Znam metodę wyboru funduszu, przyjęcia odpowiedniej strategii inwestowania, znam narzędzia i źródła informacji, które mi to ułatwią i wiem gdzie je znaleźć. Dzisiaj czytałem wypowiedzi na jednym z forów poświęconemu funduszom i niektóre minorowe wpisy komentowałem w myślach - "przed szkoleniem myślałem podobnie".

Te kilka godzin intensywnej pracy uświadomiło mi też, jak znakomitą pomoc stworzyliście w postaci Opiekuna Inwestora. Nie czekałem długo, bo już dziś - czyli następnego dnia po szkoleniu - buszowałem po moim koncie z nowo wykupionym, profesjonalnym abonamentem obserwując analizy funduszy. Tym razem jestem dobrej myśli i to dzięki Twojej, Remigiuszu zasłudze.

Z czystym sumieniem mogę polecić Twoje szkolenia i korzystanie z Twojego serwisu internetowego każdemu, kto poważnie myśli o swoich finansach. Wcześniej próbowałem dotrzeć do wiedzy o funduszach szukając jej w Internecie, ale zabiera to dużo czasu, wiedza mało konkretna i trudno ją zastosować w praktyce zaraz po przeczytaniu, choćby z powodu braku dostępu do aktualnych danych porównawczych i ich odpowiedniej analizy.

Dzięki Twojemu szkoleniu i korzystaniu z portalu zaoszczędzę i czas i pieniądze. Niezwykle cenną jest możliwość swoistej kontynuacji tematyki szkolenia w formie zapytań emailowych. I jeszcze ważna rzecz - obiektywizm podejścia do samych funduszy. Podobało mi się, że nie uprawiasz żadnej agitacji na rzecz...

Zaskoczyła mnie również ilość materiału, jaką przesłałeś mi po szkoleniu do pracy własnej. Mam nad czym posiedzieć. Zainteresowała mnie możliwość dalszej współpracy z Opiekunem Inwestora.

Oczywistym jest, że zaraz po szkoleniu nie stanę się "rekinem" funduszy inwestycyjnych,że czeka mnie jeszcze sporo pracy, ale poznanie nowego sposobu patrzenia i ukierunkowanie jakie otrzymałem, pozwoli mi - tak sobie myślę - dużo szybciej osiagnąć skuteczność i ograniczyć liczbę błędów, jakie każdy inwestor popełnić w swojej karierze musi. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Jeremi Stępiński
 
 

Zanim trafiłem na szkolenie do Pana Remigiusza natrafiłem w sieci na prowadzony przez niego portal OpiekunInwestora. Jako, że jestem posiadaczem polisy inwestycyjnej zainteresowałem się bardzo treściami zawartymi na tej stronie, szczególnie promowaniem aktywnej postawy wobec inwestowania - pielęgnacji swojego koszyka :) Ciekawym pomysłem wydał mi się również system monitorujący rynek funduszy, z wykorzystaniem strategii inwestowania oraz z bogatym pakietem powiadomień dla szerokiej gamy funduszy dostępnych na polskim rynku.

Dla mnie szkolenie było uzupełnieniem i utrwaleniem wiedzy udostępnionej na portalu , wyjaśnieniem pojęć, które nie do końca rozumiałem, ugruntowaniem wiedzy czym tak naprawdę są fundusze i jakie są mechanizmy ich kontroli. Było też okazją do zapoznania się z wieloma funkcjami dostępnymi w portalu w wersji dla abonentów. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania, sposób prezentacji i interakcji z uczestnikami był na bardzo wysokim poziomie.

Pewne formy prezentacji były zaskakujące, wręcz zabawne co skutecznie ożywiało atmosferę. Jestem przekonany, iż to szkolenie pozwoli mi bardziej świadomie inwestować w fundusze.

Pana Remigiusza podziwiam za jego pasję i niespożyte pokłady energii.

Radosław Lasiecki www.urloppodgrusza.pl
 
 

Interesuje się inwestowaniem w fundusze od kilku lat. Kiedy wybierałem się na szkolenie Pana Remigiusza mym głównym oczekiwaniem było wypełnienie luk w mojej wiedzy odnośnie polis inwestycyjnych oraz funduszy.

Po szkoleniu mogę zdecydowanie stwierdzić, że ten cel osiągnąłem. Nie w pełni zdawałem sobie sprawę z roli wpływu prawdopodobieństwa na końcowy wynik moich inwestycji. Dzięki ćwiczeniom na szkoleniu mogę wyeliminować błędy, które mogłyby mieć ujemny wpływ na moje inwestycje na przestrzeni lat.

Za kilka dni wybieram się na kolejne szkolenie Pana Remigiusza dla osób posiadających solidne podstawy na temat inwestowania w fundusze.  Chcę dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w fundusze zagraniczne. Już się nie mogę doczekać bo wiem, że będę zadowolony, a zdobytą wiedzę wykorzystam w praktyce.

Przemysław Wojewoda, www.skutecznyinwestor.com

 

Zaintrygowana ogłoszeniem o szkoleniu o inwestowaniu poprzez fundusze i zarabianiu więcej niż rynek postanowiłam dowiedzieć się szczegółów. Zawodowo zajmuję się doradztwem w sprawie inwestycji, głównie poprzez fundusze inwestycyjne, stąd moje sceptyczne podejście do „nowych oświeconych” metod oszczędzania. Po sprawdzeniu strony w Internecie i opisu programu szkolenia, postanowiłam wziąć udział. I tu niespodzianka. Miła i zaskakująca.

Okazuje się, że jako „człowiek z branży” nie zdawałam sobie sprawy z tak prozaicznych prawd. Remigiusz prowadząc szkolenie nie doszukiwał się w inwestowaniu filozofii z zakresu psychologii, nie wskazywał prawd rządzących giełdą, nie podawał przepisu na kolejny „złoty Graal” w inwestowaniu. Sprowadził moje myślenie do kilku równań matematycznych i po raz kolejny się okazało, że jednak większość nie ma racji.

Fundusze dają zarobić przeciętnemu Kowalskiemu, nie trzeba być rekinem finansowym, by być uczestnikiem rynku, ale trzeba poznać  podstawowe mechanizmy, by chronić kapitał i zyskiwać. Ktoś, kto z rynkiem giełdowym nie miał do czynienia i przerażają go pojęcia używane przez ekspertów w mediach czy przez pracownika instytucji finansowej, będzie się czuł komfortowo na szkoleniu prowadzonym przez Remigiusza.

Dodatkowo przy każdej okazji rozmowy, propaguję edukację finansową i to od najwcześniejszych lat. Życzyłabym sobie i wszystkim nam rozmów o finansach od szkoły gimnazjalnej, nauczycielom przedsiębiorczości odwagi do zapraszania nas jako praktyków do rozmów z młodzieżą, a im samym do korzystania z takich samodoskonaleń zawodowych - jak to szkolenie z Opiekunem Inwestora.

Powtórzę banał, ale kieruję się nim rozmawiając z kimś o oszczędzaniu – „jeszcze nikt nie zaoszczędził za dużo, prawda?”. Udział w tym szkoleniu potraktowałam jako naukę, jak można oszczędzić więcej. 

Aleksandra Harasiuk, Doradca Finansowy, aleksandra.harasiuk(at)gmail.com

 

Szkolenie było przygotowane w sposób profesjonalny. Prowadzący przekazywał informacje w sposób uporządkowany i przemyślany. Odpowiadał na wszystkie pytania. Każdy uczestnik otrzymał komplet materiałów do praktycznego wykorzystania.

Wykonywane ćwiczenia pokazywały, jak ważne jest w przypadku funduszy inwestycyjnych zarządzanie nimi. Pokazały one, że przypadkowe dobieranie funduszy oraz brak kontroli nad inwestycją prowadzi do "marnych" wyników - na poziomie oprocentowania lokat.

Prowadzący przedstawił wyliczenia, które pokazywały wyniki inwestycji długoterminowych w fundusze np. 10 lat, których zysk na zakończenie okresu inwestycji był ujemny oraz wpływ inflacji na wyniki funduszy. Poznałem również wzory, które pozwalają wyliczać średnioroczną stopę zwrotu z inwestycji wieloletnich i odwrotnie. Dowiedziałem się jakie są różnice w inwestowaniu poprzez polisy inwestycyjne np. Skandii oraz platformy inwestycyjne np. mbanku.

Dla mnie były to bardzo cenne wiadomości ponieważ, jako osobie która prowadzi sprzedaż polis inwestycyjnych pozwala na lepsze zarządzanie nimi. Liczba osób biorących udział w szkoleniu była niewielka, pozwalało to na bardzo dobry kontakt z prowadzącym. Nawet podczas obiadu trwały ożywione dyskusje.

Zaraz po szkoleniu wykupiłem abonament profesjonalny w portalu Opiekun Inwestora. Pozwala mi on na pełną kontrolę moich inwestycji. Polecam szkolenia prowadzone przez Remigiusza Stanisławka wszystkim osobom które inwestują w funduszach inwestycyjnych. I jeszcze jedno. Przedstawiona została nowatorska metoda wyboru funduszy inwestycyjnych do własnego portfela  - zupełnie inna niż prezentowane przez portale o tematyce finansowej. Dla mnie rewelacyjna.

Tadeusz Dziwok, www.finansedomu.pl

 

Szkolenie Remigiusza zostało przekazane przede wszystkim językiem, prostym, zrozumiałym nawet dla osoby, która pierwszy raz w życiu miała do czynienia z takim tematem jak fundusze inwestycyjne. Dla mnie to nie była nowość, ale kolejny etap rozwijania swojej wiedzy i szukania strategii inwestycyjnych. W sposób absolutnie nietuzinkowy została przedstawiona symulacja zakupu jednostek losowo wybranego funduszu i pozostawienia go bez kontroli na lata. Wynik zaskoczył nawet mnie, choć wiem, że to najgorsze z możliwych rozwiązań niekontrolowanie swojej inwestycji!

Strategię Darwin+Defender znałem już wcześniej lecz ważne było dla mnie szukanie modyfikacji, które jasno i klarownie zostały przedstawione na szkoleniu Remigiusza. W miłej kameralnej atmosferze można było wymieniać poglądy oraz wtrącać swoje uwagi.

W bardzo ciekawy sposób zostały przedstawione realne wyniki stopy zwrotu z inwestycji, w stosunku do danych z folderów reklamowych TFI. Pokazuje to jak łatwo jest w skutek swojej niewiedzy popełniać błędy.

Wiedza uzyskana na szkoleniu daje inne spojrzenie na inwestowanie w fundusze inwestycyjne. Dla osoby, która zamierza rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem - szkolenie jest obowiązkowym krokiem, który niewątpliwie uchroni przed podstawowymi błędami.
 
Tomasz Niżański 
 
 

Jesli chodzi o Twoje szkolenie. Bardzo wiele wiedzy i to praktycznej. Wiesz, byłem juz na róznych szkoleniach jeśli chodzi o finanse,ale zawsze,za każdym razem mnóstwo teorii a zadnych praktycznych wskazówek. U Ciebie jest inaczej.Każdy moduł Szkoleniowy,po omówieniu teoretycznym,poparty był Praktycznymi uwagami. Kroczący Stop Loss, Darwin Defender - Dokładnie omawiasz strategie -  jest to kompletny,niemalże podany na tacy Know How.

Co do przekazu informacji. Uwazam ze podajesz metodą jak ... .Co jest moim zdaniem bardzo istotne, ponieważ prostota w przekazie informacji jest istotnym czynnikiem w zrozumieniu często bardzo złożonych i skomplikowanych zagadnień. Po prostu nie sposób nie zrozumiec tego co miałes do przekazania na Szkoleniu.

Polecam Każdemu Szkolenia Opiekuna Inwestora.To potężna dawka wiedzy za śmiesznie małe pieniądze.

Piotr Szałwiński http://www.escopoland.pl
 
 
 

Do odpowiedzi szczególnie mnie zainspirowało przytoczenie [na szkoleniu] polemiki, która udowadnia, że metoda DD nie działa tak naprawdę. To jest ciekawe - podawanie [na szkoleniu] linków, którą przeczą temu, co się głosi. Ja lubię znać różne strony, a jak jest podane na tacy, to tym bardziej. Prawdę powiedziawszy trzy razy podchodziłem do wywodów p.Macieja, bo wywód był dla mnie dosyć skomplikowany. W końcu załapałem i mam wrażenie, że posługiwanie się tą metodą w sposób opisany przez p.Macieja nie wiele ma wspólnego z aktywnym inwestowaniem, a więcej ze zdaniem się na mechanizm i zapomnienie, to ten sam styl co "zainwestuj i trzymaj". Przypomina mi osoby, które po przedstawieniu ciekawego pomysłu znajdują tysiąc argumentów na to, że to nie jest dobre, nic w zamian nie dając.

Wrócę chyba do książeczki "Mała książeczka która podbija rynek" Greenblatta. Akurat jest o akcjach, ale przyświeca jej podobna idea. Jednak mechanizm był pod kątem rynku amerykańsku, nie znałem narzędzi w Polsce i tak poszła w zapomnienie. Autor zrobił na akcjach świetny interes, niektórzy którzy się zaznajomili z ideą doszli do wniosku, że to nie nie działa, a autor miał szczęście, autorowi nie przeszkadzało to, by zarobić.

Od dziecka lubiłem matematykę, ale nie do końca tę, która była w szkole. Nie dostrzegałem ich praktyki. Oprócz podanej na szkoleniu polecam "Tajemnicza liczba e..." Bogdana Misia.

[Często nas przekonują], że inwestowanie jest skomplikowane i dla tajemniczonych. Tak prostego [jak na szkoleniu] przedstawienia w krótkim czasie istoty rynku finansowego jeszcze nie widziałem. To jak znalezienie końcówki wełny w kłębku.

[Polemizujący ze strategią DD] nie dostrzegają prostoty w sposobie przedstawienia zagadnienia, siłą rzeczy potrzebne są pewne uproszczenia, ale tu jest cała siła. Nagle dowiaduję się, że istnieją narzędzia, które pozwolą ogarnąć całość. Zawsze myślałem, że zajęcie się rynkiem finansowym musi być skomplikowane, to sprawiało, że nawet się nie zabierałem. Rozumiem, że gdyby na szkoleniu przedstawić całą teorię związaną z funduszami, to by to znalazło uznanie u [teoretyków branży], ale w praktyce [byłoby] mało zachęcające.

Przecież metoda DD nie jest samodzielna, jest otoczką paru technik. Przecież to nie jest metoda na całe życie, bierzemy i patrzymy, jak działa, jeśli przestanie się sprawdzać, szukamy dlaczego i udoskonalamy. Może trochę doznałem oświecenia. Finanse zawsze mnie intrygowały, ale wydawały mi się zbyt tajemnicze, rozważałem różne inne metody zwiększenia dochodu, mimo że aż tak bardzo mi nie leżały. Teraz wiem, że mogę wrócić do tego, czym już dawno się mogłem zająć, ale kontakt z różnymi agentami tylko utwierdzał, jak to jest skomplikowane.

Myślę, że wielu ludzi stosuje zasadę "zainwestuj i trzymaj", bo wydaje im się to tak złożone, że lepiej tam nie zaglądać, nic tylko wpłacać i
zapomnieć.
Na pewno rynek funduszy będzie dobrym punktem wyjściowym, ale docelowo myślę, by zainteresować się rynkiem akcji, który dotąd sprawiał wrażenie strasznego, bo można dużo stracić. Szkolenie oświeciło mnie, że przecież nie muszę prorokować górek i dołków, nie muszę zarobić maksymalnie, mogę mniej, ale stabilnie.

Podejrzewam, że w akcjach też można wypracować sobie w miarę stabilne metody. Z zawodu jestem informatykiem. Pewnie wiele w tym zawodzie jest istotnych cech, dla mnie na pewno jest ważne wrażliwość, gdy się coś obserwuje i nachodzi myśl "o, to jest ciekawe, dlaczego tak się zachowuje" - brak tej cechy stanowczo hamuje rozwój. Myślę, że przy inwestycjach ta cecha jest istotna. Mam już polisę inwestycyjną i faktycznie płacę za coś, z czego nie umiem korzystać, a teraz już wiem, jak lepiej mieć realny wpływ na dochód.

Czy DD będzie zawsze działać? Tego nikt nie wie, o wiele lepiej mogę sobie wyobrazić za kilka lat szkolenie, na którym będzie mowa, że czasy się zmieniły i w miejsce DD wchodzi inna strategia. I jej krytycy będą się cieszyć, że wyszło na ich, i ci, którzy przez te parę lat na bazie metody DD zarobili gruby procent, też będą szczęśliwi.

Z wiedzą podaną w jasny i prosty sposób bardzo łatwo polemizować. Trudno się polemizuje z wiedzą, która jest podana w tak skomplikowany sposób, że nikt jej nie rozumie. Osobiście uważam, że rynek Polski jeszcze długo będzie ulegał zmianom, że DD będzie dobrym wyznacznikiem. Jeśli DD przestanie się sprawdzać, może się okazać, że wtedy inwestowanie stanie się stabilniejsze i znajdą zastosowanie inne metody.

Krzysztof Dziekiewicz
 
 

Miałem przyjemność uczestniczyć jeszcze w pierwszej edycji szkolenia Pana Remigiusza i muszę powiedzieć, że odmieniło ono moje podejście do polis, oraz funduszy inwestycyjnych.

Pozwoliło również moim klientom i mi samemu, efektywniej wykorzystywać fundusze inwestycyjne tak, aby generowały maksimum zysków. Dzięki szkoleniu potrafię również lepiej zidentyfikować osoby, lub firmy, które usiłują zachęcać nas na co dzień do niekorzystnych dla nas inwestycji.

 

Forma szkolenia, oraz umiejętności prowadzącego pozwoliły na zrozumienie i pełne przyswojenie przekazywanych informacji. I co jeszcze dla mnie bardzo ważne, odbywało się w atmosferze otwartości na wypowiedzi uczestników, żeby każdy mógł zabrać głos i mógł rozwiać swoje wątpliwości.

Z pewnością jest to szkolenie, które mogę polecić każdemu, kto chciałby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat.
 
Dziękuję Panie Remigiuszu i pozdrawiam!
Paweł Żołądziejewski

 
Zainteresowałem się funduszami już dawno, ale onieśmielała mnie egzotyka tematu - giełda? Rany boskie, jak to ugryźć!!?? No i tak sobie temat leżał, a lata mijały. Niedawno trafiłem na sprzedawców z networku zachwyconych
funduszami oraz łatwością zarządzania.
 
Opowiadali o jakimś automacie przypominającym, o pełnej kontroli, nie da się stracić bo cudowny procent składany nie pozwoli stracić... no, słowem - żyła złota! Coś tu pachniało fałszem, ale nauczyłem się nie wyciągać zbyt pośpiesznych wniosków. Sprzedawcy nie kłamią, oni pokazują świat idealny. Prawda musi leżeć gdzieś pośrodku.
 
Wespół w rodziną, krok po kroku wywęszyliśmy w internecie Opiekuna Inwestora i - wniosek - to jest to miejsce, którego szukałem - bez emfazy i logicznie. Całkiem "niesprzedażowo".
 
Remigiusz przy klawiaturze przypominał pianistę, lekko, bez potknięć, czuje temat. Jakie to łatwe, prawda? Ale
teraz człowieku usiądź sam przy fortepianie i zagraj to samo! Zdziwiony! :)
 
No więc właśnie, temat jest do ugryzienia, ale na jednym szkoleniu nie może się skończyć. To plan na dłuższy czas, to kierunek dłuższego procesu edukacji.

Szkolenie polecam każdemu bo edukacja w takim wykonaniu zachęca do drążenia tematyki na własną rękę. Wydaje mi się, że to najlepszy efekt, jakiego może oczekiwać kursant.

Gra w kości to dowcipne zburzenie dotychczasowych przekonań o kryteriach wyboru funduszy.
 
Atmosfera była doskonała, odpowiednie skupienie i komunikacja. Kameralna atmosfera sprzyja skupieniu, więc nie warto dążyć do zwiększania ilości uczestników.

To była bardzo przyjemna uwertura. Teraz czas ruszyć do szkoły :)
 
 
 
 
 
Stwierdzam, że szkolenie "Fundusze to nie lokata" jest bardzo wartościowe dla osób całkiem "zielonych" w tym temacie (do nich się zaliczam), a chcących zacząć efektywnie inwestować.
 
Ja doznałam w jego trakcie wielkiego oświecenia w materii, która do tej pory była dla mnie kompletnie nieprzystępna, ze względu na stworzoną wokół funduszy otoczkę "tajemniczości", m.in. poprzez brak zrozumiałych dla wszystkich informacji na temat ich funkcjonowania, czy zawiłość i nieczytelność towarzyszących im dokumentów.

Mocną stroną szkolenia jest jego prowadzący, który przekazuje wiedzę w trafiający do uczestników, obrazowy sposób, z wykorzystaniem sugestywnych rekwizytów, koncentrując się na stronie praktycznej zagadnienia. Tym samym skutecznie "odczarowuje" treści, które we wszystkich innych dostępnych źródłach prezentują fundusze jako materię tylko dla wybranych. Wybranych, czyli  doradców ubezpieczeniowych czy bankowych, na których prowadzenie - w czasach bessy niestety na finansowe manowce - z biernością spora część z nas się decyduje.
 
A tu się okazuje, że to wszystko można oswoić i aktywnie kierować swoimi inwestycjami, biorąc odpowiedzialność za ich wyniki, w tym  kontrolując wielkość ewentualnych, z góry zaakceptowanych strat. Dlatego też uważam, że takie szkolenie powinien przejść każdy, kto chce świadomie inwestować w fundusze.

Szkolenie okazało się bardzo inspirujące, bo rozbudziło we mnie chęć poeksperymentowania na polu funduszy, do tej pory traktowanym po macoszemu. Nie ukrywam też, że otrzymana dawka wiedzy, burząca mój dotychczasowy pogląd na te sprawy, wymaga ugruntowania z wykorzystaniem otrzymanych po szkoleniu - w mnogiej ilości - materiałów.  
Miłka
 
 
Szkolenia bardzo interesujące, troszkę stresujące z uwagi na obednosc jednej kobiety - właśnie mnie.
Jest ono przeznaczone dla osób, które mają jakieś pojęcie o funduszach oraz inwestycjach, z tego też powodu nie wszystkie terminy były mi znane. Cieszę się że je poznałam i moja wiedza jest dużo większa.
 
Wspaniałe było to, że nie byo "gadania" o złotych górach, tylko cała prawda o zyskach i stratach z inwestycji w fundusze. To też było dla mnie nowością. Na wszystkich szkoleniach produktowych jest mowa tylko i wyłącznie o zyskach - same achy a tu się okazuje, że może być inaczej a co najważniejsze jest mowa o sposobie postępowania, żeby nie dopuścić do wielkich strat.
 
No i oczywiście z niedowierzaniem wysłuchałam o procentach i strat i odrobienia ich.
Szkolenie polecam. Remigiusz przemiły i profesjonalny.

Pozdrawiam
Honorata Kołodziejczyk
 
 
Na co dzień zajmuję się ubezpieczeniami w tym miedzy innymi sprzedażą funduszy inwestycyjnych. Brałem udział w szkoleniu w dniu 28.08.2010r w Szczecinie.
 
Spotkanie z Remigiuszem zmieniło moje spojrzenie na inwestowanie w fundusze. Dotychczas wydawało mi się, iż sredni zysk roczny na poziomie 8-10% to wszystko co można uzyskać z funduszy. Teraz już wiem żeby zwiększyć zyski muszę aktywnie zarządzać swoim portfelem. Doskonałym narzędziem do tego jest portal Opiekun Inwestora. Remigiusz to scisły umysł który doskonale potrafi  matematykę procentów wytłumaczyć w prosty sposób. Szkolenie bardzo interesujące i poprowadzone całkowicie profesjonalnie.
 
Prowadzący obala mity, którymi karmieni są sprzedawcy na kursach i pokazuje sposób dzięki któremu można więcej zarobić i zabezpieczyć się w czasie złej koniunktury na giełdzie.
Remigiusz przekonał mnie do swojej strategii dotyczącej zarabiania na wzrostach w funduszach akcyjnych i zabezpieczaniu zgromadzonego kapitału, polegającego na przejsciu do  bezpiecznych funduszy pieniężnych, w czasie spadków na giełdzie. Teraz sam zabezpieczyłem swoje inwestycje tą strategią, będę ją również polecał swoim klientom.
 
   
 Witaj Remigiuszu

Jeszcze nie ochłonąłem po szkoleniu, które zorganizowałeś dla osób głodnych wiedzy 22 sierpnia w Poznaniu. Powiem szczerze, gdy zacząłem czytać "zajawkę" szkolenia na Twojej stronie, opadły mnie myśli typu. "ocho, kolejny cwaniaczek będzie próbować mądrzyć się o zarabianiu na giełdzie, obiecując "Złote Góry""... A potem, im bardziej czytałem, tym większe miałem wątpliwości: "Twórca szkolenia chce walczyć z faktami, twierdząc, że to mity...To musi być ciekawe"..."ale czemu to szkolenie jest tak tanie... jeżeli jest tanie, to może to 'chińszczyzna': niby pasuje, ale pierwsze pranie zakończy żywot przedmiotu.. i potem okaże się, że nie warto było wydać nawet tych paru złotych..."

Stwierdziłem: skoro jedzie mój znajomy, to przynajmniej pojedziemy razem i w najgorszym wypadku koszty przejazdu rozłożą się przyjaźniej dla portfela.

No i zaczęło się. Wyszedł na środek mężczyzna, którego zdjęcie widziałem na jego stronie w notce biograficznej. Mówił na tematy, które były mi znane (od 9 lat zajmuję się pośrednictwem ubezpieczeniowo - finansowym i samodzielnymi inwestycjami), ale mówił w sposób, który tak naprawdę był dla mnie nowy. Każdą swoją tezę popierał liczbami. Nie polemizował, tylko liczba po liczbie, fakt po fakcie ukazywał prawdy, które siedziały w mojej podświadomości, ale których nikt do tej pory nie był w stanie opisać za pomocą ciągów liczb. Od zawsze wiedziałem, że inwestowanie to sztuka, a teraz przed sobą miałem ArcyMistrza Liczb. Rozprawił się z każdym mitem dokładnie tak, jak zapowiadał to w zaproszeniu na szkolenie.

Gdyby ktoś mnie pytał: 'czy warto być na tym szkoleniu?' Odpowiem krótko: "TAK!!! To szkolenie jest najlepszą inwestycją w moim życiu. Kwotę, którą przeznaczysz na szkolenie, odzyskasz szybciej, niż Ci się wydaje, poprzez świadome zarządzanie swoimi inwestycjami. Słuchając telewizyjnych 'analityków' oraz domorosłych doradców, można czasami nieźle zarobić. Ale rachunek prawdopodobieństwa podjęcia dobrej decyzji, jest identyczny, jak podjęcia złej. Na szkoleniu otrzymasz narzędzia, dzięki którym oswoisz rachunek prawdopodobieństwa i wykorzystasz go na swoją korzyść".

Wykorzystam wiedzę, którą na nim zdobyłem, bym jeszcze efektywniej zarabiał na swojej polisie, a moim Klientom (obecnym jak i przyszłym) przekażę wiedzę, dzięki której ich inwestycje będą efektywne, skuteczne i wysoce niezależne od koniunktury i sytuacji rynkowej.

A grę w kości zapamiętam do końca życia...

Pozdrawiam i dziękuję
Dawid "AnzelmX" Pękała

 
.
   
 

Moja przygoda z polisami inwestycyjnymi zaczęła się na samej górce. W dobie porywającego optymizmu podjęłem decyzję że i ja chcę zarobić. No i co... jak było potem wszyscy wiedzą.

Ale twarde motto kupuj i trzymaj dźwięczało mi w uszach. A że uważałem się za inwestora agresywnego, twardego a nie miętkiego, a ponad to przede mną 30 lat oszczędzania no więc wszystko trzymałem we funduszach akcyjnych. W końcu liczy się ilość jednostek, no fakt ich było prawie tyle samo. Ale bardzo nie zgadzała mi się kwota na koncie w porównaniu do wpłat jakie dokonałem... no ale jednostek było tyle co trzeba. Nikt, naprawdę nikt nie powiedział mi jak wielka stratą i trudną do odrobienia jest strata 40% kapitału. Ile moje obecne środki będą musiały zarobić aby odrobić straty i dać jakiś zysk.

Byłem na pierwszym szkoleniu. Przyznam szczerze, że miałem w jego trakcie kilka trudnych chwil, gdy padały pod lawiną argumentów wszystkie mity jakie słyszałem o oszczędzaniu we funduszach. Te które słyszałem w telewizji czy radiu wypowiadane przez ludzi z TFI czy maklerów zarządzających, którzy najbardziej są zainteresowani tym abyśmy trzymali nasze pieniądze cały czas w ich funduszach a nie migrowali z nimi do bezpieczniejszych funduszy.

Krótkie podsumowanie. Szkolenie jest potrzebne każdej osobie, która nie boi się prawdy. A prawda bywa trudna.

Jest jednak światełko w tunelu. Szkolenie nie jest po to aby zdołować ale pokazać co można zrobić aby zarobić. I nie trzeba być tu super ekspertem czy przesiadywać przed komputerem godzinami i wróżyć fusów. Wielkie podziękowania dla twórcy tego szkolenia.

Podpisał bym się imieniem i nazwiskiem, ale jak żona dowiedziała by się przypadkiem ile straciłem to wolę nic nie pisać.

posiadacz polisy inwestycyjnej 

 
..
   
 Witaj Remigiusz!

Chciałem Ci przekazać, że jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Zajmuję się dystrybucją produktów finansowych od pewnego czasu, brałem udział w niejednym szkoleniu, ale to czego dowiedziałem się na Twoim szkoleniu było tym z zakresu wiedzy merytorycznej, czego bardzo mi brakowało. Rzetelne analizy poparte liczbami i wykresami, dużo porównywanych danych, wyliczenia rzeczywiste uwzględniające wszystkie koszty i podatek, to naprawdę cenna wiedza. No i przede wszystkim fakty, które są bardzo często przemilczane, bo nie są wygodne dla zarządzających funduszami, dla których "kup i trzymaj" to podstawa biznesu.

Znając teraz paletę możliwości programów inwestycyjnych, umiejąc rozpoznawać sygnały rynku mogę skutecznie pomagać pomnażać oszczędności swoich klientów, a także znacznie łatwiej będzie mi pokazać potencjalnym klientom ile mogą zyskać umiejętnie inwestując i jak wiele ich
ominie, jeśli tego nie zrobią
. Bardzo się cieszę że znalazłem Twój portal i że skorzystałem z oferty szkolenia. Dodam jeszcze tylko w kwestiach organizacyjnych, że szkolenie ma dobrze ułożony plan, nie ma mowy o znużeniu czy zmęczeniu, prowadzący umie przekazywać wiedzę i nawiązywać kontakt z
uczestnikami. Do tego dobry catering i to wszystko za naprawdę rozsądne pieniądze. Szczerze polecam.

Pozdrawiam
Mariusz
 

   
 

Według mnie, osoby, które inwestują w fundusze inwestycyjne powinny OBOWIĄZKOWO uczetniczyć w takim szkoleniu. Dzięki strategiom, jakie pokazujesz i możliwościom portalu opiekuninwestora.pl, każdy kto inwestuje w fundusze będzie realizował ponadprzeciętne zyski.

Teraz już wiem jak zarabiać co najmniej 15% rocznie i cieszę się że wiem to już dzisiaj, a nie np. za 15 lat.

POLECAM wszystkim inwestujacym w fundusze inwestycyjne odbycie takiego szkolenia. Jest to jedna z lepszych inwestycji. pozdrawiam serdecznie, Mikołaj Lisiak

 

.
   
 

Interesuje się inwestowaniem w fundusze od kilku lat. Kiedy wybierałem się na Pana szkolenie moim głównym oczekiwaniem było wypełnienie luk w mojej wiedzy odnośnie polis inwestycyjnych oraz funduszy.

Po szkoleniu mogę zdecydowanie stwierdzić, że ten cel osiągnąłem. Nie w pełni zdawałem sobie sprawę z roli wpływu prawdopodobieństwa na końcowy wynik moich inwestycji. Dzięki ćwiczeniom na szkoleniu mogę
wyeliminować błędy, które mogłyby mieć ujemny wpływ na moje inwestycje na przestrzeni lat. Dziękuję Panie Remigiuszu.

 
.
   
 

Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich agentów sprzedających produkty Aegon, Skandia, Axa itp. bo inaczej nadal będą opowiadać klientom to co zwykle... Ja osobiście otrzymałem rzeczowe informacje i praktyczne strategie które przydadzą się mi nie tylko przy inwestycjach w fundusze.

 
.
   
 

Witaj,
chciałbym się podzielić moją opinią o szkoleniu. Jestem pełen uznania dla Ciebie za Twoją wiedzę oraz to jak potrafisz ją przekazać. Przyznam, że dałeś mi dużo praktycznych informacji dotyczących zasad zarządzania funduszami.

Każdemu klientowi, któremu sprzedałem PI AXA jestem winny powiadomienie o metodzie jaką poznałem na szkoleniu. Nie jest to metoda trudna i czasochłonna, a patrząc na wyniki historyczne daje bardzo duże prawdopodobieństwo osiągania zysków nawet, gdy jest bessa. Jest to kwestia zmiany podejścia do budowania portfela i całkowite porzucenie zasady kupuj i trzymaj.

No i to połączenie z portalem! Jeszcze raz podziękowania i życzę powodzenia. gwizdecki@gmail.com

 
 

Wykład na konferencji Myśleć Jak Milionerzy, Katowice, sierpień 2009, Katowice.

   
 

Jadąc ponad 200km na konferencję Myśleć Jak Milionerzy zastawiałam się czy warto. Nie żałuję, choćby dla wykładu Pana Remigusza Stanisławka o inwestowaniu w fundusze, który był dla mnie jak olśnienie. Od jakiegoś czasu interesuję się swoją finansową przeszłością i myślałam o inwestowaniu, ale nie wiedziałam od czego zacząć i jak to zrobić, by było na początku było bezpiecznie - nie mam jeszcze dostatecznej wiedzy i wszędzie mówi się o kryzysie i o stratach. Wykład, który usłyszałam był dla mnie niezwykle inspirujący - wskazał mi drogę i uświadomił błędy mojego myślenia, które co najgorsze było zgodne powszechną opinią na temat inwestowania. Dowiedziałam się jakie czekają mnie pułapki, a co najważniejsze jak uniknąć wielu błędów, które drogo by mnie kosztowały. Na pewno dokładnie przestudiuję stronę opiekuninwestora.pl, mam zamiar wybrać się na szkolenie i wkrótce
zacznę inwestować...
Maria Tarczyńska

 
.  .
.a
   
 

 

Cieszę się, że mogliśmy się spotkać w Katowicach - Twoj wykład jest chyba jedynym, który wywarł natychmiastowy, be

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2021
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis