Przetestuj przed zakupem usługi portalu

Pakietu usług, które dostępne są w portalu Opiekun Inwestora nie było dotychczas na rynku. Wiemy, że najlepszym sposobem aby przekonać się jak bardzo nasze rozwiązanie pomaga zarządzać inwestycjami oraz oszczędza Twój czas jest możliwość przetestowania systemu w praktyce.

Zamiast przykładowych slajdów - sprawdzisz jak naprawdę działają wybrane funkcje portalu
Sprawdź jak działa portfel, oceny funduszy, powiadomienia oraz strategia Kroczącego Stop Loss
Wszystko w oparciu o rzeczywiste, najbardziej aktualne dane
Bez żadnych opóźnień. Sprawdzisz jak szybko dostępne są dane w portalu, otrzymasz powiadomienia na Twój adres e-mail lub telefon. A to tylko fragment tego co udostępniamy...

Aby sprawdzić w praktyce te funkcje wystarczy zarejestrować się w portalu (rejestracja jest bezpłatna).

Zarejestruj się

Możesz sprawdzić jak działają: Oceny funduszy

Sprawdzisz jak w praktyce wyglądają najbardziej aktualne oceny funduszy (polskie, zagraniczne).  

Oceny funduszy

Przeczytaj więcej na blogu Na blogu: Przykład jak odczytywać oceny funduszy
Na przykładzie dwóch funduszy obligacji w bardzo dokładny sposób opisano działanie ocen funduszy portalu Opiekun Inwestora w porównaniu do sprawdzania wyników w danym dniu.

Możesz sprawdzić jak działa: Portfel inwestycyjny

 

Sprawdzisz jak szybko aktualizowane .  

Portfel zawiera informacje o posiadanych funduszach. Można zdefiniować skład początkowy portfela, lub wprowadzić transakcje z przeszłości. Na bieżąco możliwe jest dodawanie transakcji zakupu, sprzedaży czy też konwersji.

Transakcje w portfelu
Skład portfela demonstracyjnego

Warto zwrócić uwagę na kolumnę: Od ostatniej wyceny. Pokazuje ona sprzed ilu dni są dostępne notowania poszczególnych funduszy. Sprawdź tę tabelkę wieczorem (np. o 21.00) - dla niektórych funduszy będą już dostępne wyceny z bieżącego dnia (zapewniamy, że w większości portali i platform inwestycyjnych dane te mogą być jeszcze niedostępne).


Możesz sprawdzić jak działa: Strategia Kroczącego Stop Loss

Portfel w portalu Opiekun Inwestora definiujemy nie po to aby cieszyć oko wykresami. Podając ilość posiadanych funduszy portal może monitorować jego wartość za pomocą systemu powiadomień, lub w ramach strategii Kroczącego Stop Loss.

W ciągu 8 godzin portal ustawi po raz pierwszy próg alarmowy wysyłając e-mail informacyjny. Następnie codziennie sprawdza wartość portfela porównując ją z progiem alarmowym. Raz w tygodniu podnosi próg alarmowy (jeżeli wartość portfela wzrosła) informując o tym e-mailem. Jeżeli portfel straci więcej niż wynosi aktualny próg alarmowy to wysłana zostanie wiadomość alarmowa. 

Kroczący Stop Loss dla portfela funduszy

Przeczytaj więcej na blogu Na blogu: Kroczący Stop Losss - co to jest i jak działa
Kroczący Stop Loss to doskonały sposób na bezpieczne inwestowanie na rynku funduszy akcyjnych. Brzmi trochę nietypowo - gdyż nie do tego przyzwyczaiły nas media oraz firmy branży finansowej. Przekonaj się, że inwestując w ryzykowne fundusze wcale nie musisz godzić się z dużą stratą.

Możesz sprawdzić jak działa: System Powiadomień

Oprócz systemu ocen funduszy dopasowanych do profilu inwestora system powiadomień jest drugą z najważniejszych funkcjonalności portalu jest System Powiadomień e-mail / SMS.

Sprawdzisz jak działają powiadomienia dotyczące portfela funduszy:

Alarm - w portfelu mam mniej pieniędzy niż .... zł
Spowoduje wysłanie alarmu w przypadku gdy wartość portfela, którą portal oblicza wiele razy dziennie spadnie poniżej granicznej kwoty.
Mój portfel zarobił ponad 5% w miesiąc
Jeżeli wystąpi takie zdarzenie to zostanie wysłana informacja. Takie powiadomienie może być elementem budowanej własnej strategii inwestowania. Próg można ustawić na dowolny procent.
Powiadomienia dotyczące portfela

 Sprawdzisz jak działają powiadomienia dotyczące rynków finansowych:

Spadek wartości wyceny funduszu poniżej założonego progu
Przykładowo może to być cena zakupu tego funduszu.
Fundusz zarobił 3% w 14 dni
Przykładowo może to oznaczać chęć realizacji wypracowanego zysku.
Informacje o kursie Euro co 10 dni
Umożliwia otrzymywanie cyklicznej informacji o aktualnej cenie (np. waluty, funduszu, wartości indeksu).  Częstotliwość można dowolnie definiować w ramach abonamentu.
Nagłe spadki na giełdzie w Japonii
Umożliwia otrzymanie informacji w przypadku gdy narzędzie inwestycyjne (np. indeks giełdowy, w krótkim okresie czasu straci/zarobi określony procent). W przykładzie zdefiniowano to jako spadek 2% indeksu NIKKEI od poprzedniego dnia giełdowego.
Powiadomienia dotyczące rynku

 

 

Wydrukuj

 
Wydruk wykonany w serwisie Opiekun Inwestora (https://system.opiekuninwestora.pl/)