Kurs e-mailowy

Tak! Chcę już teraz zapisać się na darmowy kurs e-mailowy, dzięki któremu poznam tajniki funduszy inwestycyjnych oraz szereg darmowych porad, które sprawią, że już jutro mogę oszczędzić nawet 4,5% pieniędzy, które inwestuję. Chcę też odkryć...

"fakty o funduszach, o których nigdy
nie powie Ci Twój doradca finansowy.
... a to wszystko w
darmowym kursie
Porady Opiekuna!"

 
Zapisz mnie na kurs. 


czwartek, godz. 16.37

od: Remigiusz Stanisławek, system.opiekuninwestora.pl

Witaj Inwestorze,

wiem, że Twój czas jest cenny, więc przejdę od razu do rzeczy.

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to z pewnością poszukujesz wiedzy na temat Funduszy Inwestycyjnych oraz skutecznego inwestowania. Masz dość w kółko powtarzanych frazesów, dziesiątek portali z tymi samymi informacjami, których celem jest zarabianie na reklamach...

Szukasz czego Nowego. Na pewno zaintrygowało Cię, że serwis Opiekun Inwestora jest inny niż inne. Nie zawiera reklam, prezentuje praktyczne podejście do inwestowania, no i wspomina o usługach, które sprawiają, że nasi abonenci mogą wreszcie unikać zagrożeń, a także wykorzystywać okazje - i to nie poświęcając na to wiele Twojego czasu...

Tak, potwierdzam. Mogę Cię zapewnić, że dobrze trafiłeś.

Dlaczego nie popieram zasady: Kup i Trzymaj?

Na pewno słyszałeś wiele razy: inwestuj długoterminowo, wpłać i trzymaj fundusze bez względu na to co się dzieje. I wiesz co? Mam na ten temat zupełnie inne zdanie...

Zamiast czytać - najlepiej od razu wysłuchaj co mówiłem na ten temat na konferencji dla Inwestorów w Warszawie w 2007 roku.

Teraz rozumiesz już dlaczego mówię:

Warto inwestować długoterminowo

Ile spadnie tyle wzrośnie... no, niekoniecznie

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że często jesteśmy podświadomie karmieni następującym wyliczeniem, a właściwie jego brakiem: nie martw się spadkami, w długim terminie na pewno wzrośnie.

Podoba mi się - ale co zrobić, jeżeli spadek nastąpi akurat na koniec Twojego inwestowania - np. tuż przed emeryturą? Spadek o 30% może zaprzepaścić zyski gromadzone przez nawet kilkanaście lat... A czasu na odrobienie strat już nie będzie... Ale nie patrzmy tak daleko w przyszłość.

Policzmy!

Czy próbowałeś kiedyś policzyć o ile procent musi wzrosnąć kurs funduszu, który stracił w rok 30% aby wrócił do pierwotnego poziomu? 30%? Oczywicie, że nie... to aż 43%!

A jeżeli kurs spada o 40% - to wzrost musi wynieść prawie 70%.

OK - bardziej obrazowo: jak kurs w ciągu roku spadnie o połowę, to aby wrócić do poprzedniego poziomu kurs musi wzrosnąć ...aż dwu-krotnie!

Rozumiesz więc dlaczego nie można spokojnie czekać... Ale aby odpowiednio zareagować na takie spadki musisz mieć zdefiniowaną swoją własną strategię inwestycyjną...

Dlaczego w II połowie 2007 i I 2008 roku inwestorzy tracili pieniądze?

Jak zapewne wiesz - fundusze inwestycyjne to świetny sposób na inwestowanie. Oczywicie jeżeli inwestujesz z głową i masz zdefiniowaną własną strategię inwestowania. A, i oczywiście gdy się tej strategii trzymasz.

Czy wiesz dlaczego wiele osób straciło na przełomie roku 2007/2008? Po prostu nie posiadali strategii inwestycyjnej mówiącej np. wycofuj wszystkie środki z funduszy, jeżeli mój portfel straci 10% w ciągu miesica. A czasem mieli strategię ale się do niej nie zastosowali licząc - a może nastąpi odbicie... Jak widzisz strategia to podstawa. Nauczysz się tego w trakcie kursu.

Czy Ty też nie chcesz płacić prowizji?

Być może, jak wielu ludzi, przeraża Ci konieczność płacenia prowizji za zakup i sprzedaż funduszy inwestycyjnych. W kursie powiemy dokładnie jak uniknąć tych opłat. Wyjawimy także całą prawdę o podatku Belki i nieznane fakty o funduszach parasolowych.
W kursie pójdziemy jednak o krok dalej - powiemy ci dlaczego czasem WARTO ZAPACIĆ PROWIZJĘ!

Powiem Ci dlaczego bardzo ważne jest aby poznać, które fundusze inwestycyjne są NAJGORSZE!

Wiem, że brzmi to podejrzanie. Nikt przecież o tym nie mówi. Chcesz dowodu? Proszę bardzo.

Oto wynik zapytania, które zadałem w Google w sierpniu 2008 roku:

Najgorsze fundusze inwestycyjne

Najgorsze fundusze to jeden z nieznanych sekretów, które zdradzamy w kursie. Sam zresztą zauważyłeś, że o funduszach mówimy inaczej... a nasi czytelnicy potwierdzają, że to co mówimy sprawdza się w praktyce.

Dlaczego poznanie najgorszych funduszy może pomóc Ci oszczędzić nawet kilkanaście procent rocznie - dowiesz się w trakcie kursu. Nie masz już chyba wątpliwości, że ta wiedza zaowocuje?

Jak widzisz otrzymasz tu wiedzę, która zmieni Twoje spojrzenie na inwestowanie w fundusze inwestycyjne. Tak jak zmienia spojrzenie innych czytelników.

Sprawdź co przygotowaliśmy.

Wiem, że to o czym piszemy może wydawać się inne od tego co dotychczas słyszałeś. Ale zapewniam Cię, że jest to wiedza zabójczo skuteczna. Nie zwlekaj i zapisz się jeszcze dziś. Pierwsza lekcja pojawi się w Twojej skrzynce już za kilka godzin...

O czym przeczytasz w kursie?

Postaramy się przekonać Cię, że to co często możesz przeczytać w Internecie na temat funduszy ... nie ma w praktyce większego znaczenia dla zyskowności Twoich inwestycji. Brzmi ciekawie? Zachęcamy do wypróbowania. To nic nie kosztuje.

Zobacz, o czym będziemy pisać (to tylko fragment zawartości kursu):

Dla początkujących inwestorów. Inwestowanie w fundusze jest tak proste jak robienie przelewów bankowych. Naprawdę...  

Koszty? Podatki? Podamy na tacy całą prawdę o podatkach, kosztach i funduszach parasolowych

Kto jest Twoim doradcą? Cykl lekcji pokazujących na co zwrócić uwagę wybierając doradcę i korzystając z jego przewidywań.

Jak wybrać najlepszy fundusz? I dlaczego nie istnieje jeden najlepszy jak starają się nam wmówić?

Kiedy warto korzystać z pakietu funduszu + ubezpieczenie. A dla kogo jest to zupełnie błędna decyzja

Jakie narzędzia dostarcza portal i jak można z nich skorzystać...

Dla wygody czytelników w kursie przeplatają się lekcje o różnej tematyce. Wyraźnie je określiliśmy abyś łatwo odszukał tek, które Cię interesują. Oto one:

Zacznij inwestować. Jak zacząć inwestować w fundusze inwestycyjne, podstawowa wiedza o funduszach inwestycyjnych.

 

Fakty i mity. Zapomnij o tych fałszywych informacjach o funduszach inwestycyjnych, które są często rozpowszechniane i zobacz jak to jest naprawdę.

Fundusze inwestycyjne. Informacje o funduszach, TFI, zasadach działania

Jak to działa. Jak korzystają abonenci z usług portalu. Jak kontrolwać inwestycje, unikać zagrożeń i inwestować skuteczniej.

Opiekun komentuje. Czyli nasze komentarze, opinie o produktach, o rynku funduszy inwestycyjnych

Na blogu. Poinformujemy Cię i zaprosimy do dyskusji na ciekawe artykuły publikowane w naszych blogach.

Opiekun poleca. Książki, portale, konferencje - czyli gdzie dowiem się więcej o inwestowaniu w fundusze inwestycyjne

Policzmy. W oparciu o proste obliczenia pokazujemy prawdę o funduszach. Przekonaj się na własne oczy...
Strategie inwestowania. Jak zbudować własną skuteczną strategię inwestowania.

Nie zwlekaj...

Całą tę wiedzę możesz mieć za darmo.

Podsumujmy - oto trzy powody dlaczego nie ma co zwlekać z zapisem na kurs:

Powód numer jeden:
wielu informacji publikowanych w kursie nie przeczytasz nigdzie indziej. Piszemy też o tym, o czym inni pisać nie chcą...,

Powód numer dwa:
setki osób korzystają z wiedzy zawartej w kursie. Dołącz do nich. Tych informacji nie znajdziesz nigdzie indziej.

Powód numer trzy:
kurs nic Cię nie kosztuje, a już 9 dnia dowiesz się jak oszczędzić nawet 4,5% gdy inwestujesz w Fundusze Inwestycyjne

Działaj!

Zgadzam się z Polityką Prywatności


Rozumiem, że kurs jest darmowy i że będę otrzymywał najlepsze i najbardziej skuteczne porady w lekcjach wysyłanych niesystematycznie,

Jako uczestnik kursu w pierwszej kolejności otrzymam specjalistyczne raporty przygotowywane przez Opiekuna Inwestora, jeszcze przed ich publikacją na stronie serwisu. W pierwszej kolejności będę powiadamiany o ważnych wydarzeniach oraz funkcjach Systemu

Wiem także, że w każdej chwili mogę zrezygnować klikając w link, który umieszczamy w każdym e-mailu.

Twoje dane osobowe są bezpieczne

W sieci Internet na każdym kroku jesteśmy zachęcani do podania swoich danych osobowych aby otrzymać dodatkowe informacje. Często rezygnujemy z takiej możliwości, szczególnie, gdy zakres danych, które musimy jest większy niż wydaje się konieczne.

Rozumiemy te obawy i bardzo szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu - odbywa się to całkowicie automatycznie poprzez kliknięcie linku, który zamieszamy w każdym wysłanym do Ciebie e-mailu.

Zapewniamy, iż Twoje dane są bezpieczne. Zresztą dla zapisania się na kurs wystarczy podać adres e-mail oraz imię (dlaczego imię? - ponieważ chcemy zwracać się do Ciebie po imieniu). Będziemy również wdzięczni za podanie informacji skąd uzyskałaś/uzyskałeś informacje o Opiekunie Inwestora.

Zasady przetwarzania danych osobowych prezentujemy w naszej Polityce Prywatności.

Zaraz, a czym w ogóle jest kurs e-mailowy?

Kurs e-mailowy to bardzo wygodna forma zdobywania wiedzy z rynku Funduszy Inwestycyjnych, porad oraz informacji o usługach Opiekun Inwestora.

Aby skorzystać z kursu należy wypełnić prosty formularz. Przed wybraniem przycisku "Wyślij" zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności - chcemy mieć pewność, że będziesz spokojny o bezpieczeństwo podanych nam danych osobowych.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu kilkunastu minut wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie chęci zapisu na kurs. Chcemy mieć pewność, że ktoś dla żartu nie wypełnił formularza podając Twój adres e-mail. Na potwierdzenie masz 7 dni. Po tym czasie Twoje dane są kasowane z naszego systemu.

Po potwierdzeniu chęci korzystania z kursu co jakiś czas będziesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail zawierające informacje, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z ich otrzymywania wypisując się z kursu

 

dziękuję za uwagę,

Remigiusz Stanisławek

Wydrukuj

 
Wydruk wykonany w serwisie Opiekun Inwestora (https://system.opiekuninwestora.pl/)