Twój portfel inwestycji

Przede wszystkim pamiętają dokładnie w co, kiedy i dlaczego zainwestowali i czy było to zgodne z ich strategią inwestowania. Rejestrują transakcje oraz znają wartość swoich inwestycji.
Wiedzą też ile wynosi rzeczywista stopa zwrotu z inwestycji, która nie jest zafałszowana przez dokonane wpłaty i wypłaty.

Dlatego prowadzą rejestr transakcji i liczą wartość swojego portfela.

Gdzie przechowywać informacje o dokonanych transakcjach? Zapewnić anonimowość? Jak opisywać transakcje, aby wiedzieć dlaczego ich dokonaliśmy? No i jak policzyć ile tak naprawdę zarabiamy?

Jak mieć w jednym miejscu pełną informację o swoim portfelu inwestycji?

Twój własny portfel inwestycyjny w portalu to Twoje centrum dowodzenia. W oparciu o listę funduszy w portfelu otrzymasz oceny funduszy, które z funduszy sprzedać lub poddać konwersji oraz zdefiniujesz powiadomienia związane z Twoim portfelem. A Twoje dane pozostaną całkiem anonimowe.

Wirtualny portfel inwestycyjny. Co oferuje?

Rejestruj wszystkie transakcje
Kupując, sprzedając lub konwertując jednostki funduszy nie zapomnij zapisać ich w portfelu. Warto podać też informacje o kosztach i zapłaconych prowizjah.
Komentuj własne transakcje
Komentarze to kopalnia wiedzy na przyszłość. Zapisuj, czy podjęte decyzje były zgodne ze strategią, opisz okoliczności transakcji. A w przyszłości sprawdź które z nich były udane, a które nie.
Rzeczywista stopa zwrotu portfela
Aby obliczyć ile zarabiasz inwestując w fundusze nie wystarczy zsumować wpłat i wypłat (węcej o tym na blogu). Takie obliczenia najczęściej wprowadzają nas w błąd... Dlatego dla Twojego portfela obliczamy prawdziwą stopę zwrotu (IRR).
  
 
 

Jak abonenci korzystają z portfela

Znasz wartość swoich wszystkich inwestycji
A takze udział funduszy poszczególnych typów w Twoim portfelu. 
Wiesz ile zarabiasz
Wewnętrzną stopę zwrotu możesz przeglądać za wybrany przez Ciebie okres (miesięcznie, rocznie, od początku Twojego portfela).
Rejestrujesz wiele dodatkowych informacji o transakcjach
Prowizje, zapłacony podatek, koszty dodatkowe (opłata za przelew bankowy) oraz możliwość wprowadzenia komentarza z opisem danej inwestycji.
W oparciu o Twój portfel otrzymujesz oceny funduszy, który fundusz sprzedać
Analiza najgorszych funduszy ograniczona jest wyłącznie do tych, które posiadasz w portfelu. Otrzymujesz w ten sposób dane, które można zastosować w praktyce.
Możesz korzytać z powiadomień związanych z Twoim portfelem
Czyli stosować się do Twojej strategii inwestycyjnej. Portal automatycznie Cię powiadomi, jeżeli np. wartość Twojego portfela w ciągu miesiąca spadnie o więcej niż 8% (pozwoli Ci to na szybsze podjęcie decyzji). A przede wszystkim oszczędzi Twój czas.
Skład Twojego portfela jest tylko dla Ciebie. Nie publikujemy żadnych zestawień ani rankingów portfeli
W końcu rejestrujesz to informacje związane z Twoimi pieniędzmi...
Twoje dane mogą być w pełni anonimowe
Aby wykupić abonament i korzystać z portalu wystarczy podać e-mail oraz imię (nie musi być prawdziwe...). Nie wymagamy podawania innych danych jak PESEL, adres zamieszkania itp. Nie są one potrzebne do korzystania z naszych usług. 
 Tu znajdziesz pełną listę korzyści...

Co dalej?

i sprawdź jak to działa w praktyce.
Zobacz nasz przewodnik
Czyli system powiadomień krok po kroku.
(w przygotowaniu)
Okiem użytkownika
Zobacz jak korzystają Magda, Karol i Andrzej.
(w przygotowaniu)

Przeczytaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej:

 
(w przygotowaniu)
Kup abonament i zacznij korzystać już dziś.
P.S. Czy wiesz, że możesz sprawdzić nasze usługi bez żadnego ryzyka?

Wydrukuj

 
Wydruk wykonany w serwisie Opiekun Inwestora (https://system.opiekuninwestora.pl/)