Strategie inwestowania

Inwestujący na rynku akcji już dawno zauważyli regułę:
CytatAby skutecznie inwestować musisz mieć własną
strategię inwestowania. Monitorować ją. I trzymać się jej
.

Łatwo powiedzieć - trudno zrobić?

Już nie. Damy Ci przykłady strategii inwestycyjnych i gotowe sposoby ich monitorowania, abyś nie musiał sam sprawdzać notowań funduszy! Wszystko zrobi za Ciebie nasz System Powiadomień.
Pokażemy Ci przykładowe strategie inwestowania
To gotowe wzorce do natychmiastowego zastosowania. Zobaczysz, że każdą ze strategii możesz dopasować ją do sposobu w jaki inwestujesz. Poczujesz siłę, jaką daje połączenie kilku strategii jednocześnie...
Otrzymasz gotowy przepis na zdefiniowanie powiadomień
Dla każdej opisywanej strategii pokażemy ile i jakie powiadomienia zdefiniować. Po to aby Twoją strategię monitorował system. Poczujesz co to znaczy mieć absolutną pewność, że Twoje pieniądze masz pod kontrolą.
Czy te strategie są skuteczne?
Tak. Jeżeli rzeczywiście się do nich zastosujesz. Jeżeli chcesz zapewnić, że na funduszach nie stracisz więcej niż 15% swoich pieniędzy to wystarczy zdefiniować jedno powiadomienie aby mieć praktycznie pewność, że taka strata Cię nie dosięgnie. Zresztą, pokażemy (wkrótce) jak zachowywały się strategie na prawdziwych danych historycznych.
Strategia inwestowania

Ważne!!!

Strategie inwestowania, które opisujemy nie mają nic wspólnego z zalecaniami, z którymi stykamy się dość często: czyli np. W portfelu miej 20% funduszy akcji, 20% funduszy obligacji i 60% funduszy zrównoważonych! Nie - zrywamy z mitem inwestowania pasywnego i pokazujemy prawdziwe strategie dla rozsądnych inwestorów.

Jak to działa?

Dla początkujących. Prościej już nie można... Dla zaawansowanych. Masz pełną kontrolę...
Po pierwsze
Wybierasz jedną lub kilka  przykładowych strategii
Po prostu przejrzyj przykładowe strategie i określ, które są dla Ciebie. Dla każdej z nich przedstawiliśmy cele, które ma realizować oraz szczegółowy opis.
 Po pierwsze
Przejrzyj przykładowe strategie
Na ich podstawie oraz własnych doświadczeń inwestycyjnych, celów, które chcesz realizować bez trudu opracujesz własną strategię inwestowania.
Po pierwsze
Zapisz wybrane strategie
Choćby na kartce papieru. Możesz też zapisać je w systemie Opiekun Inwestora. Przygotowaliśmy na to miejsce. Dlaczego? Ponieważ strategia po prostu powinna być spisana. 
 Po pierwsze
Zapisz swoją strategię
Choćby na kartce papieru. Możesz też zapisać je w systemie Opiekun Inwestora. Przygotowaliśmy na to miejsce. Dlaczego? Ponieważ strategia po prostu powinna być spisana. 
Po pierwsze
Zbuduj własny system powiadomień
Każda z przykładowych strategii podaje, które powiadomienia użyć, jak je zdefiniować. To naprawdę proste. Po prostu skorzystaj z gotowych porad a stworzysz swój własny system informacyjno-alarmowy. 
 Po pierwsze
Zbuduj własny system powiadomień
Jeżeli już zapoznałeś się z przykładowymi strategiami i listą powiadomień to wiesz już jak potężne narzędzie masz w swoich rękach. Bez trudu określisz, które z powiadomień użyć. Jakie alarmy zdefiniować, oraz które raporty będą najbardziej odpowiednie dla sposobu w jaki inwestujesz.
Po pierwsze
Zapomnij o sprawdzaniu notowań w Internecie
Twój system powiadomień da Ci znać gdy będą tego wymagały Twoje inwestycje.
 Po pierwsze
Czas, który traciłeś na sprawdzanie notowań wykorzystaj inaczej
Jeżeli już wiesz, że Twoje inwestycje są pod kontrolą, to ... wiem, że zaczniesz dokładniej analizować nasze oceny funduszy i sposób, w  jaki oceniamy fundusze. A Twój system powiadomień będziesz systematycznie optymalizował.


Na tych stronach pokażemy jak stworzyć system powiadomień w oparciu o strategię inwestycyjną.

Dlaczego inwestującym w fundusze prawie nigdy nie mówi się o strategiach? Nie wiem. Być może dlatego, że strategie trzeba monitorować i dotychczas nie było innej możliwości niż systematyczne (często codzienne) samodzielne sprawdzanie wyników funduszy w Internecie.

Aby takie problemy już nie istniały - naszym abonentom udostępniamy niespotykaną dotychczas funkcjonalność - dowolnie konfigurowalny system powiadomień, który można zaprząc do monitorowania różnych strategii inwestycyjnych.

Jeżeli ufasz, że porady typu:

to zapoznaj się koniecznie z kilkoma artykułami.
Stracilem w funduszach ponad 50% - co robić (cz.1)
Czyli do czego prowadzi strategia "kup i trzymaj" i brak monitorowania swoich inwestycji
Straciłem w funduszach ponad 50% (cz.4) Co robić dalej? Moja porada
Nie popełniaj tych samych błędów. Sprawdź czy warto stosować strategie inwestycyjne
Ile straciło - tyle wzrośnie? No, niekoniecznie…
Czyli jeżeli jeszcze masz wątpliwości, że odrabiać straty jest trudniej niż wycofać się w odpowiednim momencie.
Przy długoterminowym inwestowaniu strategia staje się jeszcze ważniejsza
Spadek o 20% na początku inwestowania nie boli tak jak taki sam spadek po latach...

Co dalej?

Wystarczą 2 kroki.
Zarejestruj się w Portalu Zobaczysz więcej strategii inwestycyjnych.Kup abonament Wykorzsytasz w praktyce system powiadomień  i oszczędzisz swój czas...

Wydrukuj

 
Wydruk wykonany w serwisie Opiekun Inwestora (https://system.opiekuninwestora.pl/)