Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15
Jesteś w: Targi Twoje Pieniądze

Targi Twoje Pieniądze

Firma Opiekun Inwestora na stałe zagościła na targach finansowych Twoje Pieniądze.

Targi Finansowe: Twoje pieniądze

Firma na własnym stoisku zachęcała do aktywnego inwestowania na rynku funduszy w trakcie XIV i XV Targów i Forum Kapitałowym "Twoje Pieniądze" w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

A w ramach Programu Edukacyjnego Remigiusz Stanisławek prowadził godzinny warsztat „Fundusze inwestycyjne to nie gra. Zacznij skutecznie inwestować” dla ponad 150 uczestników (warsztat zgromadził największą ilość uczestników w trakcie całego programu edukacyjnego targów).

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis