Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Jeżeli na inwestowanie nie chcesz poświęcać swojego czasu...

... po prostu skorzystaj z gotowej strategii Opiekun Zysku 10/15.


Wystarczy podać w jakim produkcie lokowane są Twoje pieniądze i to wszystko. Po prostu otrzymasz e-mail/SMS z informacją

- kiedy kupić fundusze akcyjne (aby zarabiać gdy zarabia giełda),
- a kiedy wycofać się do funduszy bezpiecznych (gdy giełda traci warto po prostu zabezpieczyć zyski) i zamiast jak wielu inwestorów dalej tracić, powoli zarabiać jak na lokacie.

Otrzymane wiadomości zawierają od razu ranking najlepszych dzień funduszy (oczywiście ograniczony do tych dostępnych w Twoim produkcie inwestycyjnym). W takim przypadku po prostu wybierz abonament podstawowy.  To w zupełności wystarczy aby nie martwić się już więcej o własne inwestycje. Zmiany portfela wystarczy wykonać 3-4 w ciągu roku.

Czy warto skorzystać z gotowej strategii?

Możemy tylko pokazać wyniki i zdradzić największe mity inwestowania. Fundusze akcji w długim (10-letnim) okresie zarabiały średnio 3-4% rocznie ponad inflację. Najprostsza strategia (Opiekun Zysku) oferowana w portalu zarabiała w tym samym czasie średnio 12% rocznie ponad inflację. Korzystanie z tej strategii sprowadza się do ... odbioru wiadomości e-mail i dokonania zmian składu portfela. Średnio 3-4 razy w roku.

Czy można prościej?

Otrzymasz wiadomości e-mail dokładnie wtedy, gdy warto rozważyć zmianę sposobu inwestowania.

Pierwszego dnia po aktywacji konta otrzymasz informację o aktualnym sposobie inwestowania wraz z listą najlepszych funduszy dopasowaną do Twojego produktu inwestycyjnego.
W dniu, w którym według wskazań strategii należy zmienić sposób inwestowania otrzymasz po prostu wiadomość e-mail z informacją o zmianie sposobu inwestowania.

 

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis