Portfele Modelowe - czy to się opłaca?

Pobierz darmowy raport na temat Portfeli Modelowych i sprawdź ile naprawdę pozwoliły zarobić / stracić inwestorom w okresie ostatnich 1,3,5 oraz 10 lat.

Pobierz darmowy raport

Szczegółowa analiza wyników 15-tu portfeli modelowych Axa, Generali, Nordea i Skandia. Czy to się opłaca?

Pobierz darmowy raport

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Portfele modelowe

Prywatny inwestor często nie czuje się na siłach aby samodzielnie podejmować decyzje inwestycyjne. Jak przekonać, że nasze pieniądze będą pod ochroną? Najprościej zaproponować skorzystanie z portfeli modelowych.

Portfel modelowy - co to takiego? 

Wielu inwestorów nie wybrałoby tej metody na inwestowanie gdyby nie możliwość przeniesienia problemu wyboru funduszy i zarządzania nimi na specjalistów. Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie oferują takie możliwości poprzez tzw. Portfele Modelowe. W takim portfelu zarządzający dokonują wyboru funduszy, zmian funduszy i realizują określoną politykę Portfela Modelowego. Portfel może mieć stały podział funduszy (np. 50% funduszy akcji/ 50% funduszy obligacji) lub skład zmienny, aby dopasować się do aktualnych prognoz dla rynków finansowych.  

 

Zanim zainwestujesz w taki portfel...koniecznie zapoznaj się z raportem

Oto najważniejsze fakty, o których nie przeczytasz na stronach Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Dlaczego, aby pobrać raport, należy podać e-mail?

Po prostu chcemy poznać ile osób jest zainteresowanych raportem.  W ciągu kilkunastu minut po wypełnieniu formularza otrzymasz link do pełnego raportu w formacie PDF.

Szanujemy Twoją prywatność. Nie udostępniamy adresów e-mail. Sprawdź naszą Politykę Prywatności

Wydrukuj

 
Wydruk wykonany w serwisie Opiekun Inwestora (https://system.opiekuninwestora.pl/)