Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Fundusze inwestycyjne mogą być pasjonujące...

Jeżeli Ciebie także fascynują fundusze inwestycyjne, i poświęcasz swoim inwestycjom znacznie więcej czasu niż godzina w miesiącu przygotowaliśmy w portalu szereg zaawansowanych funkcjonalności. Pozwolą one jeszcze dokładniej monitorować rynki finansowe, stosować więcej strategii.


Sam wybór abonamentu profesjonalnego (polecany w takiej sytuacji) nie gwarantuje większych zysków. Abonament udostępnia dodatkowe powiadomienia, alarmy, raporty, które, odpowiednio wykorzystane pozwalają przy niewielkim ryzyku zarabiać jeszcze więcej.

To przykładowo portfele i ich monitorowanie

Możesz definiować poszczególne transakcje i w ten sposób tworzyć rzeczywiste portfele...
... które to portfele można następnie na kilka sposbów analizować oraz moniotorować za pomocą systemu powiadomień. 

 

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis