Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Rejestracja nowego konta w portalu

Rejestracja użytkownika
Imię:
Adres email:

W pole obok wpisz 14: *) Zabezpieczenie przed robotami spamującymi
 
Hasło dostępu: *) Hasło musi mieć co najmniej 6 znaków
Potwierdzenie hasła:
 

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych w bazie firmy Opiekun Inwestora i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Opiekun Inwestora.

Do rejestracji wymagane jest tylko:

Rejestracja w serwisie Opiekun Inwestora

 Twoje imię
Portal powita Cię Twoim imieniem po zalogowaniu
 Adres e-mail, na który będziemy wysyłać zdefiniowane przez Ciebie powiadomienia, alarmy, oraz sygnały zgodne z Twoją strategią inwestowania 
 Twoje hasło (co najmniej 6 znaków)
Zalecamy aby zawierało choć jedną cyfrę i choć jedną dużą literę. 

Rejestracja jest bezpłatna. A po rejestracji ...

Otrzymasz dostęp do pełnych wersji raportów, do wiedzy z Akademii Inwestowania oraz bezpłatnego przetestowania wybranych funkcji portalu.
Po zapoznaniu się z portalem w dowolnym momencie podejmiesz decyzję o tym, który abonament wybrać. Sama rejestracja nie zobowiązuje do żadnych zakupów.

 

 

Regulaminy

Rejestrując się w Serwisie akceptujesz warunki Regulaminu dostępnego tutaj. Odnośniki do pełnej treści Regulaminu oraz Polityki Prywatności zawsze znajdziesz w stopce na każdej stronie portalu.

Szanujemy Twoją prywatność

Aby korzystać z portalu nie musisz podawać żadnych danych osobowych. Do rejestracji wymagamy wyłącznie podstawowych i niezbędnych danych. Dlatego nigdy nie wymagamy podawania nazwiska, numeru PESEL czy też adresu.

Po zalogowaniu zostajesz przekierowany na szyfrowane połączenie SSL. Poznasz to po ikonie "kłódki" w oknie przeglądarki. Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

 

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2019
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis