Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Wybierz Twój abonament w portalu

Abonament Standard
 Abonament Podstawowy
 Abonament Profesjonalny
 167 zł rocznie
  107 zł rocznie   267 zł rocznie
Najczęściej wybierany. Dostęp do Listy Okazji Inwestycyjnych.
 Jeżeli oczekujesz gotowej strategii i prostych rozwiązań.  Dla pasjonatów rynków finansowych.
 Wybierz abonament Standard  Wybierz abonament Podstawowy  Wybierz abonament Profesjonalny

Abonament Standard (167 zł)

Wybierz abonament Standard
Wybierz abonament Standard. Złóż zamówienie.
Roczny dostęp do usług portalu w cenie 167 zł.

To najczęściej wybierany abonament. Umożliwia wykorzystanie wszystkich możliwości, które oferują fundusze inwestycyjne. To nie tylko gotowa strategia Opiekun Zysku 10/15. To także dodatkowe narzędzia. W szczególności możliwość stosowania dodatkowych powiadomień oraz dostęp do Listy Okazji Inwestycyjnych. Szczegółowe opisy tych funkcjonalności znajdziesz w poniższych dokumentach.

AktualnościMonitor rynku - informacje, opis, porady
Informacje dotyczące dodatkowych powiadomień dostępnych w portalu. Pobierz plik pdf. Znajdziesz tu także przykładowe porady jak korzystać z tych elementów.
AktualnościLista Okazji Inwestycyjnych
Informacje dotyczące dodatkej metody poszukiwań okazji inwestycyjnych. Pobierz plik pdf. Funkcja dostępna w abonamentach Standard i Profesjonalny. Minimalizuje ryzyko zakupu funduszu na lokalnej górce.

Zainteresowani znajdą tu możliwość korzystania z dodatkowych narzędzi (np. strategie średnich kroczących).

W ramach tego abonamentu otrzymujesz też bezpłatny udział w konferencjach online, które prowadzą twórcy portalu w dniu, w którym pojawia się sygnał zmiany sposobu inwestowania według strategii Opiekun Zysku lub w dodatkowych spotkaniach w przypadku wystąpienia ważnych zdarzeń na rynku funduszy inwestycyjnych. Sprawdź jak wyglądają takie szkolenia online.

Abonament Podstawowy (107 zł)

Wybierz abonament Podstawowy
Wybierz abonament Podstawowy. Złóż zamówienie.
Roczny dostęp do usług portalu w cenie 107 zł.

Jeżeli oczekujesz jedynie podstawowych narzędzi to wybór Abonamentu Podstawowego będzie doskonałym rozwiązaniem. Otrzymujesz dostęp do gotowej strategii Opiekun Zysku 10/15 oraz możliwość korzystania (opcjonalnie) z najważniejszego powiadomienia: Kroczący Stop Loss. To jedno powiadomienie pozwala bezpiecznie stosować modyfikacje gotowej strategii, i inwestować z wykorzystaniem funduszy rynków zagranicznych bez dużego ryzyka.

Aktualności
Kroczący Stop Loss i Kroczący Stop Loss z ostrzeżeniem - informacje, opis, porady
Jakie progi do powiadomienia wybrać wybrać (tutaj opis). Informacje dotyczące dodatkowych powiadomień dostępnych w portalu. Pobierz plik pdf. Znajdziesz tu także przykładowe porady jak korzystać z tych elementów.
 

Abonament Profesjonalny (267 zł)

Wybierz abonament Profesjonalny
Wybierz abonament Profesjonalny. Złóż zamówienie.
Roczny dostęp do usług portalu w cenie 267 zł.

To dostęp do dodatkowych narzędzi dla pasjonatów rynku funduszy inwestycyjnych. To dostęp do tworzenia i zaawansowanego śledzenia własnego portfela funduszy oraz historycznych wyników własnych inwestycji, dodatkowe powiadomienia i raporty oraz dostęp do comiesięcznych analiz funduszy (w formie konferencji online, dostępnej wyłącznie dla korzystających z abonamentu profesjonalnego).

 

Opiekun Inwestora to nie jest kolejny portal który po prostu "wysyła sygnały".

Gotowa strategia inwestowania to tylko jedna z funkcji dostępnych dla inwestujących z naszą pomocą.

Zakres dostępnych funkcji w poszczególnych abonamentach znajdziesz na stronie z porównaniem abonamentów

Pomagamy świadomie inwestować od ponad 5 lat. Sprawdź nasze usługi bez żadnego ryzyka.

W jakich produktach skorzystasz?

Wszędzie, gdzie masz możliwość wyboru różnych funduszy inwestycyjnych. Między innymi produkty:

W jakich produktach skorzystasz?

 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy można zmienić abonament na inny?
Jeżeli uznam, że nie wykorzystuję pełnych możliwości lub chcę uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcjonalności?

Abonament można w każdej chwili zmienić, zarówno na niższy jak i wyższy. Przy zmianie na abonament niższy po prostu wydłużamy proporcjonalnie czas ważności konta w systemie, przy zmianie na wyższy wystarczy niewielka dopłata, proporcjonalna do pozostałego okresu ważności konta w systemie.

Ile czasu będę czekać na aktywację abonamentu?
Kupując usługi portalu chciał(a)bym zacząć z nich korzystać jak najszybciej.

Jeżeli płatności za abonament dokonasz za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności elektronicznych (DotPay) Twój abonament aktywuje się automatycznie w ciągu kilku sekund. Jeżeli płatności dokonasz zwykłym przelewem na nasz rachunek bankowy Twoje konto aktywowane zostanie w ciągu najpóźniej jednego dnia roboczego. Ale wystarczy zadzwonić na numer infolinii i podać numer zamówienia - konto aktywujemy w ciągu kilku minut - nie czekając na zaksięgowanie przelewu.

Czy na abonament, szkolenia, publikacje mogę otrzymać fakturę?
I czy można ją księgować w koszty działalności gospodarczej.

Faktury VAT wystawiamy w ciągu 7 dni od daty zakupu abonamentu. Jeżeli usługi portalu związane są z działalnością posiadanej firmy (branża finansowa) mogą być księgowane. Osoby prywatne, jeżeli jednocześnie inwestują samodzielnie na giełdzie także mogą zaliczyć usługi portalu w koszty działalności inwestycyjnej.

Na czym polega Gwarancja Satysfakcji?
Czyli co muszę zrobić, jeżeli uznam, że usługi portalu to nie jest to czego oczekiwałe(a)m?

Pomagamy inwestorom od 4 lat. Z usług portalu korzytają tysiące użytkowników, na nasze rankingi powołują się fundusze inwestycyjne. Chcemy aby Twoja inwestycja w abonament była jak najbardziej bezpieczna. Jeżeli w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu pierwszego abonamentu uznasz, że cokolwiek w systemie nie odpowiada Twoim oczekiwaniom - otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy. Nie musisz nawet podawać przyczyny. Gwarancję satysfakcji dajemy także na nasze stacjonarne szkolenia (to już ponad 140 edycji!).

Jak zabezpieczone są moje dane?
Oraz jakie informacje są niezbędne do rejestracji w portalu?

Aby korzystać z portalu wystarczy podać adres e-mail oraz imię. Nie wymagamy podawania żadnych dodatkowych informacji. Chcąc korzytać z powiadomień SMS należy podać numer telefonu komórkowego. Wszystkie dane od momentu logowania w portalu są przesyłane w bezpiecznym szyfrowanym połączeniu SSL (https:// - świadczy o tym ikona kłódki w przeglądarce internetowej).

Czy muszę podawać jakie kwoty inwestuję?
Jeżeli tak, to jak zabezpieczone są te informacje.

Monitorowanie wartości całego portfela jest mało skuteczną metodą na inwestowanie.  Znacznie lepszym rozwiązaniem jest monitorowanie pojedynczych funduszy. Dlatego funkcję portfela (gdzie można opcjonalnie wprowadzać własne rzeczywiste inwestycje) udostępniamy wyłącznie w abonamencie profesjonalnym gdzie służy raczej do zaawansowanej analizy podejmowanych decyzji inwestycyjnych. Dane przechowywane są na chronionych serwerach, a cała komunikacja odbywa się szyfrowanym łączem SSL (https://).

Co otrzymuję jako użytkownik bez abonamentu?
Oraz czym różnią się poszczególne abonamenty i który warto wybrać na początek?

Konto bez wykupionego abonamentu daje dostęp do systemu ocen wybranych funduszy, oraz umożliwia (w ograniczonym zakresie)zdefiniowanie  trzech powiadomień. Pozwala to sprawdzić jakie to uczucie, gdy Twoje inwestycje są pod pełną kontrolą przez 24 godziny na dobę. To także dostęp do bezpłatnych raportów i analiz portalu.

Abonamenty różnią się rodzajami i ilością dostępnych powiadomień oraz dodatkowymi funkcjami. Szczegółowe porównanie znaleźć można na tej stronie. Abonament w wersji Standard jest w opinii użytkowników najlepszym wyborem - z uwagi na system Okazji Inwestycyjnych oraz dodatkowe powiadomienia.

Jeżeli Dopiero zamierzam zacząć inwestować
Jak zacząć? Czy usługi portalu są dla mnie?

Rozważając oszczędzanie na cele emerytalne, przyszłość dzieci, budowę kapitału doskonałym rozwiązaniem są fundusze inwestycyjne. O ile nie traktujemy ich jak lokatę. Fundusze to inwestycja - a inwestycją należy zarządzać. Jednym z istotnych elementów jest tutaj dobór produktu inwestycyjnego. Platforma mBanku? Polisa inwestycyjna? W wyborze produktu inwestycyjnego pomoże cykl poradników

Pomoc w doborze produktu inwestycyjnego oferuje współtwórca portalu Remigiusz Stanisławek. Dodatkowe informacje wraz z zasadami dodatkowego wsparcia w zarządzaniu inwestycją oraz otrzymania bezpłatnie abonamentu (2-10 lat) dostępne są na stronach firmy Rodzinne Finanse.

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis