Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15
Jesteś w: Analiza Twoich finansów

Wykonaj analizę swoich finansów

To niezbędne aby zrozumieć dlaczego warto inwestować. Choćby niewielkie kwoty. Analiza finansów osobistych to nie to samo co miesięczne zestawienie przychodów i wydatków. Analiza, jakiej potrzebujesz musi sięgać do czasu przejścia na emeryturę. 

Finanse Twojej Rodziny - sprawdź jakie będą za 30 lat

Dlatego koniecznie zapisz się na darmowy kurs  "Finanse mojej rodziny do wieku emerytalnego - czy się zbilansują?"

Finanse rodziny - jakie będą za 30 lat

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Cóż. Nie mam dla Ciebie dobrej informacji. Dla większości z nas po wykonaniu ćwiczenia, które możesz za darmo otrzymać okaże się, że do czasu emerytury w Twoich finansach pojawi się gigantyczna dziura budżetowa. Tak dzieje się w przypadku większości przypadków.

Pomogę Ci odkryć gdzie podziewają się Twoje pieniądze

może część z nich uda się odzyskać i przeznaczyć na inwestycje?


Czy nie czujesz czasem, że Twoje dochody rozchodzą się w niekontrolowany sposób?
Nawet gdy starasz się je kontrolować?
Czy nie próbowałeś doliczyć się wszystkich wydatków,
a i tak wasze pensje znowu nie pozwalają nic odłożyć, lub zainwestować?
Żyjesz obarczony kredytami? Obawiasz się wysokości premii
i czy wystarczy aby pokryć wydatki i raty tym co zarabiasz?
Czy nie myślałeś/aś o tym aby odkładać kilka procent dochodu miesięcznie
tylko nigdy nie było z czego
?

Całą prawdę o Twoich rodzinnych finansach zobaczysz wykonując jedno proste ćwiczenie. Zainwestuj pół godziny dziennie przez kilka dni aby odkryć jak bardzo ważne jest zacząć inwestować. Nie będziesz mieć wątpliwości jeżeli dokonasz analizy dochodów oraz przewidywanych wydatków w przyszłości do czasu przejścia na emeryturę.

Szaleństwem jest robić coś tak jak dotychczas i oczekiwać innych efektów

To motto przewodnie kursu "28 tygodni - kurs finansów osobistych", który w 2007 roku sprzedawałem w Internecie w cenie 106 zł. Fragment tego szkolenia jest niezbędny aby pokazać Ci jak ważne jest aby jak najszybciej zacząć inwestować. Dlatego udostępniam go za darmo. To raport zawierający ankietę, dzięki której dokonasz analizy Twoich finansów osobistych w perspektywie czasu do przejścia na emeryturę.

Ankieta , pokaże ile pieniędzy zabraknie nam do czasu emerytury jeżeli nie zaczniemy inwestować. Zdecydowana większość z nas po wypełnieniu tej ankiety zauważy ogromną dziurę budżetową. I to dziurę, którą trudno załatać ograniczając przewidywane w przyszłości wydatki.

Wykonanie tego ćwiczenia to bardzo ważny etap - aby zrozumieć jak ważne jest aby inwestować. Na przykład w fundusze inwestycyjne.

Odbierz darmowy raport "Finanse mojej rodziny do wieku emerytalnego - czy się zbilansują?"

Chcę aby ten raport dotarł tylko do osób, które są naprawdę zainteresowane pełnym wykonaniem obliczeń. I które przez kilka dni wykonają zadania, które wyślę pocztą elektroniczną. Dzień po dniu. Aby mieć dostęp do raportu po prostu podaj swoje imię i adres e-mail. Raport jest całkowicie za darmo.

Ale ostrzegam - wyniki ankiety potrafią zaszokować. Po prostu musisz to sprawdzić.

Do raportu dodaję gratis prosty rejestr wydatków - w ten sposób skontrolujesz gdzie możesz uzyskać dodatkowe oszczędności, które można zainwestować.

UWAGA - raport "Finanse mojej rodziny do wieku emerytalnego - czy się zbilansują?" to nie to samo co kurs internetowy "Porady Opiekuna". Na ten kurs z poradami o inwestowaniu na rynku Funduszy Inwestycyjnych zapisać się możesz tutaj.

Finanse mojej rodziny... Co to za ankieta? Co to za raport?

W ciągu kilku dni poznasz całą prawdę o Twoich finansach. Analiza pokaże Ci Twoją sytuację finansową w momencie przejścia na emeryturę przyjmują wersję opartą o Twoje:
  • przewidywane dochody w przyszłości,
  • wersję optymistyczną Towich przyszłych przychodów
  • i wersję pesymistyczną rozwoju Twojego wynagrodzenia w przyszłości

Raport to kilka wiadomości - rozpoczniesz od analizy Twoich przychodów. Następnie zajmiemy się Twoimi celami - krótkoterminowymi oraz bieżącymi wydatkami. Zastanowisz się jak częśto wymieniać będziesz kosztowne elementy swojego majątku (np. meble, samochód, mieszkanie).

Na koniec spóbujemy dokonać zbilansowania dochodów i wydatków do czasu emerytury. Otrzymany wynik podzielimy na wynik miesięczny.

Odbierz Twój darmowy raport

Aby otrzymać raport wystarczy, że podasz nam swoje imię i adres e-mail. Po co imię? Abyśmy mogli zwracać się do Ciebie po imieniu.

Zapewniam Cię, że Twoje dane osobowe są w pełni bezpieczne. Uzyskaliśmy certyfikat "Zaufana Strona" który potwierdza, że poważnie podchodzimy do danych naszych użytkowników. Z kursu w każdej chwili możesz się wypisać - Twoje dane zostaną automatycznie usunięte z systemu. Naszą politykę prywatności opisującą jak postępujemy z Twoimi danymi znajdziesz tutaj.

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2020
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis