Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Kalendarz wydarzeń (szkolenia z inwestowania, warsztaty, konferencje)

 

Lipiec

Szkolenie dla każdego26 licpa, środaCo oferuje Opiekun Inwestora - godz. 19:40 - 20:00 
Prezentacja usług portalu, różnych strategii inwestowania (także dla funduszy zagranicznych/ surowcowych), informacje o szkoleniach, aktualności, sesja pytań i odpowiedzi.
Logowanie na 10 minut przed szkoleniem na tej stronieNie wymaga podawania hasł

Bezpłatne

Bezpłatne szkolenia dla posiadających abonamenty w portalu

Dane niezbędne do logowania w pokoju konferencyjnym (link autoryzacyjny) udostępniane są na godzinę przed szkoleniem na głównej stronie po zalogowaniu w portalu Opiekun Inwestora. Logowanie możliwe na 20 minut przed szkoleniem. Od tego czasu do godziny szkolenia działa pomoc.

 

Comiesięczne spotkania

Szkolenie dla abonentów portalu26 lipca, środaMam abonament: dodatkowe możliwości (20:00-20:50)
Dla nowych użytkowników portalu. Prezentacja funkcjonalności, porady i "sztuczki", zaawansowane funkcje, zasady doboru funduszy.  
Dla abonentów
(wszystkich)
Szkolenie dla abonentów portalu26 lipca, środaComiesięczna analiza fundusz(szczegóły po zalogowaniu się)
Poszukiwanie okazji inwestycyjnych, zasady budowy portfela agresywnego/ rozważnego/ ostrożnego w bieżącej sytuacji rynkowej.
Dla abonentów
(abonamentprofesjonalny).
 


Informacje dotyczące szkoleń online

Szkolenia realizowane są za pomocą internetowej platformy szkoleniowej. Nie wymagają instalacji żadnego oprogramowania. Wystarczy kliknąć w poniższy link aby przetestować jak łatwo wziąć udział w spotkaniach online.

Logowanie: w polu Imię i Nazwisko prosimy podać imię oraz miasto, np. Jan (Poznań).

Hasło do pokoju: w przypadku niektórych spotkań wymagane jest podanie hasła dostępu (hasło otrzymać można rejestrując się na tej stronie lub opłacając udział w szkoleniach płatnych).

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2020
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis