Array ( ) Fundusze inwestycyjne to nie lokata. Gotowa strategia inwestowania dla początkujących i monitorowanie funduszy inwestycyjnych.
Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 


Porady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

wybór sposobu płatności potwierdzenie płatność
   
 

Abonament Standard: 1 rok

Abonament Standardowy na okres 12 miesięcy (366 dni)  + pakiet 10 SMS

   
 
To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z gotowych strategii inwestycyjnych.  Szczególnie dla produktów typu Polisa Inwestycyjna.
 
System powiadomień i alarmów, dla funduszy, walut oraz indeksów giełdowych, szczególnie polecany przy inwestycjach na rynku funduszy zagranicznych
 System ocen funduszy oparty o analizę dynamiczną
Dopasowany do Twojego profilu inwestora
 Dostęp do strategii Kroczącego Stop Loss  (funduszy, walut, indeksów giełdowych) oraz strategii Opiekun Zysku 10/15.
   

 Wybierz sposób płatności i potwierdź swoje zamówienie.

Suma brutto: 167,00 zł  
Wybierz sposób płatności
 
 
 
 
Razem do zapłaty: 167,00 zł 


Jak zapłacić?

 
Tradycyjny przelew bankowy
Po dokonaniu zamówienia otrzyma ono numer, który należy podać w tytule przelewu (Zamiast numeru zamówienia wystarczy podać adres e-mail). Wygenerowany zostanie też blankiet przelewu.
 
Płatności internetowe
Płatności obsługiwanych są przez firmę Przelewy24. Twoje konto aktywowane będzie z reguły w czasie krótszym niż kilka minut po zatwierdzeniu płatności. W systemie Przelewy24 zapłacisz kartą kredytową lub przelewem z internetowego rachunku bankowego.

Jeżeli płatności dokonujesz zwykłym przelewem

Dane do przelewu (numer konta) otrzymasz e-mailem po złożeniu zamówienia. Dane te są także dostępne na stronie "Kontakt" dostępnej w dolnej części portalu. 

 

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2023

Kliknij aby przeczytać: RegulaminPolitykę Prywatności, formularz rezygnacji.

 
 
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis