Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Oceny funduszy - najlepsze fundusze. Jak to działa?

Jeden z podstawowych wyborów przed jakimi stoją inwestorzy na rynku funduszy inwestycyjnych to wybór funduszu, w który zainwestować. Jeżeli już zdecydujesz się zakupić jednostki uczestnictwa musisz dokonać wyboru. Ale jak wybrać spośród kilkuset funduszy?

Opiekun Inwestora jako jedyny w Polsce oferuje dobór w opariu o profil ryzyka na podstawie analiz statystycznych. Każdemu doradzamy indywidualnie - zobacz jak w kilku krokach otrzymasz naszą analizę.

Mówimy nie tylko ile możesz zarobić ale też ile możesz stracić.

   
 
 
 
   

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2020
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis