Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Powiadomienia. Jak to działa?

Każdy inwestor stara się być na bieżąco. Co to oznacza w praktyce? Często sprawdzamy wyniki funduszy na różnych portalach, obliczamy ile wart jest nasz portfel. I obliczenia te porównujemy z naszą strategią iwnestowania. Najczęściej mówimy "uff - nie muszę dokonywać żadnych zmian". Ale... ile tracimy na to czasu?

Opiekun Inwestora dostarcza narzędzi, dzięki którym nie trzeba samodzielnie monitorować funduszy ani wartości naszego portfela. Definiując swój własny, indywidualny zestaw powiadomień zlecasz tę pracę portalowi. Powiadomienia wysyłamy na adres e-mail lub jako SMS.

Zobacz jak łatwo jest zdefiniować powiadomienie

   
 
 
   

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2020
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis