Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15
Jesteś w: Gwarancja satysfakcji

Sprawdź nasze usługi bez ryzyka...

Sprawdź bez ryzyka - gwarancja satysfakcji
Dbamy o to aby Twoja inwestycja w abonament na usługi Opiekuna Inwestora była w pełni bezpieczna. Wiemy jak ważne jest, abyś mógł być spokojny o jakość usług, szczególnie tej, która ma pomóc Ci skutecznie inwestować w fundusze inwestycyjne.

Dlatego chcemy zapewnić, że kupując abonament na nasze usługi nic nie ryzykujesz. Po prostu sprawdź nasze usługi bez żadnego ryzyka

Dajemy Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji.

Co to oznacza? Po prostu - jeżeli w ciągu 30 dni od zakupienia pierwszego abonamentu uznasz, że nasze usługi nie spełniają Twoich oczekiwań zwrócimy Ci jego wartość. Nie musisz nawet podawać przyczyny.

Jak otrzymać zwrot pieniędzy?

To proste: prześlij na adres opiekuninwestora@opiekuninwestora.pl informację, że chcesz zrezygnować z naszych usług.

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2020
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis