Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Zapisy na szkolenia online dla początkujących i zaawansowanych

Cykl szkoleń z serii: Jak to działa?

Terminarz szkoleń znajduje się  kalendarz wydarzeń

Jak korzystać z tych narzędziSzkolenie "Co oferuje Opiekun Inwestora" to cykliczne szkolenie odbywające się raz w miesiącu. Prezentujące możliwości portalu Opiekun Inwestora oraz możliwości wykorzystania go do inwestowania na rynku funduszy inwestycyjnych. Jest to szkolenie otwarte dla każdego.
Szkolenie "Mam abonament: dodatkowe możliwości" Jest rozszerzeniem wcześniejszego szkolenia o dodatkowe możliwości abonamentu.  Szkolenie to jest wyłączenie dla użytkowników z wykupionym abonamentem.
 Szkolenie dla abonamentu profesjonalnego to specjalny webianr odbywający się raz w miesiącu.
 

Szkoła Inwestowania (edukacja.opiekuninwestora.pl)

Specjalny cykl szkoleń edukacyjnych na żywo związane z rynkiem funduszy inwestycyjnych, na których wyjaśniane są zagadnienia tego rynku oraz nagłe wydarzenia na tym rynku. Udział na żywo w szkoleniu jest zazwyczaj bezpłatny. Zazwyczaj szkolenia odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu.

Portal szkoleniowy (www.OpiekunInwestora.TV)

Zakres dostęnych szkoleń na stronie www.OpiekunInwestora.TV

Uwaga najnowsze szkolenie będą jeszcze szkoleniami na żywo

Specjalny portal edukacyjny, gdzie można odsłuchać nagrania szkoleniowego na wybrany temat. Nagrania są udostępniane odpłatnie na określony czas (zależy od szkolenia).

 

Cykl płatnych spotkań online to najbardziej praktyczna wiedza i gotowe zasady jej wykorzystania w Twoich inwestycjach. Jak zawsze poparta wyliczeniami i oparta o realne wyniki funduszy inwestycyjnych.

 Szkolenia z inwestowania na rynku funduszyCo zyskujesz?
Wyłącznie praktyczną wiedzę oraz gotowe do zastosowania techniki inwestowania. Podaną w 90-120 minut.

Dla kogo te szkolenia?
Dla każdego. Nie jest wymagana żadna wiedza merytoryczna. Pierwsze 15 minut to wprowadzenie do poruszanego tematu dla początkujących inwestorów.
Dostępność?
Szkolenie będzie udostępione w wersji offline
Czasem szkolenia będą również prowadzone w formie internetowej, na żywo. .

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

(C) Opiekun Inwestora 2006-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora, prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszych raportów ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis