Fundusze Inwestycyjne - skuteczne inwestowanie
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
 
 

IndexPorady Opiekuna

Zapisz się na darmowy kurs

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Raporty i publikacje o rynku funduszy inwestycyjnych.
Infolinia - zadzwoń  w godzinach 9-15

Portfele Modelowe - czy to się opłaca?

Pobierz darmowy raport na temat Portfeli Modelowych i sprawdź ile naprawdę pozwoliły zarobić / stracić inwestorom w okresie ostatnich 1,3,5 oraz 10 lat.

Pobierz darmowy raport

Szczegółowa analiza wyników 15-tu portfeli modelowych Axa, Generali, Nordea i Skandia. Czy to się opłaca?

Pobierz darmowy raport

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Portfele modelowe

Prywatny inwestor często nie czuje się na siłach aby samodzielnie podejmować decyzje inwestycyjne. Jak przekonać, że nasze pieniądze będą pod ochroną? Najprościej zaproponować skorzystanie z portfeli modelowych.

Portfel modelowy - co to takiego? 

Wielu inwestorów nie wybrałoby tej metody na inwestowanie gdyby nie możliwość przeniesienia problemu wyboru funduszy i zarządzania nimi na specjalistów. Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie oferują takie możliwości poprzez tzw. Portfele Modelowe. W takim portfelu zarządzający dokonują wyboru funduszy, zmian funduszy i realizują określoną politykę Portfela Modelowego. Portfel może mieć stały podział funduszy (np. 50% funduszy akcji/ 50% funduszy obligacji) lub skład zmienny, aby dopasować się do aktualnych prognoz dla rynków finansowych.  

 

Zanim zainwestujesz w taki portfel...koniecznie zapoznaj się z raportem

Oto najważniejsze fakty, o których nie przeczytasz na stronach Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Dlaczego, aby pobrać raport, należy podać e-mail?

Po prostu chcemy poznać ile osób jest zainteresowanych raportem.  W ciągu kilkunastu minut po wypełnieniu formularza otrzymasz link do pełnego raportu w formacie PDF.

Szanujemy Twoją prywatność. Nie udostępniamy adresów e-mail. Sprawdź naszą Politykę Prywatności

Wydrukuj

Danych do obliczeń dostarczają Analizy Online

Opiekun Inwestora (C) Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2020
Symbole literowe ocen (ABCD) - wzór przemysłowy zastrzeżony

Raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora oraz prowadzonych blogów nie mają charakteru rekomendacji dotyczącej instrumentów finansowych w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Opracowania nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia jest właściwa dla konkretnego inwestora. Korzystając z prezentowanych materiałów konieczne jest przeprowadzenie niezależnej oceny oraz zapoznanie się z analizami pochodzącymi z innych źródeł i uwzględnienie innych niż przedstawione czynników ryzyka. Opiekun Inwestora nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie prezentowanych i przekazywanych informacji ani za ich skutki.

Projekt graficzny i realizacja - Infoserwis